Outbreak - Defeat the Virus

Ar Jūsų komanda iššifruos kodus ir sukurs vakciną, jog išgelbėtų pasaulį?

1 - 2 val.
Patalpoje
Konkurencija
12 - Neribotai

Apie

Komandos peržiūri intriguojantį vaizdo įrašą ir sužino, jog prieš kelis mėnesius atrastas sintetinis virusas, kuris naikina žmonių gebėjimą komunikuoti ir bendradarbiauti. Atskleidžiama tragiška istorija apie grupę mokslininkų, kurie užsikrėtė virusu bandydami išrasti vakciną. To pasėkmė – jie nebeteko galimybės toliau kartu dirbti, tad užšifravo, paslėpė ir užrakino visus savo tyrimų rezultatus.

Komandoms tenka iššūkis atrasti vakciną ir išgelbėti pasaulį! Jos šifruoja kodus, bando atrakinti dėžes, ieško tinkamų DNR pavyzdžių ir juos analizuoja. Darbuotis reikia greitai. Ekrane realiu laiku transliuojamas vaizdas iš mikroskopo, kaip virusas kinta. Ar komandoms pavyks sukurti vakciną, kol virusas nemutavo ir infekcija neišplito?


Mokymosi rezultatai

„Outbreak“ – smagių potyrių kupinas mokymosi žaidimas, išryškinantis komandinio darbo ir problemų sprendimo gebėjimus linksmoje, atpalaiduojančioje aplinkoje. Efektyvi komunikacija bei aktyvus klausymasis – esminiai sėkmės ingredientai.

Žaidimo eigoje komandos nariai atranda, jog kiekvieno asmeninis talentas, stiprybės ir gabumai yra itin svarbūs visos komandos našumui. Komandos išmoksta dirbti produktyviai, o senkantis laikas treniruoja komandinio problemų sprendimo įgūdžius.


Atsiųskite užklausą