Kūrybiniai syvai

Išmokite verslo subtilybių spausdami šviežias sultis

1 - 2 val.
Patalpoje
Bendradarbiavimas
24 - Neribotai

Apie

„Kūrybinių syvų“ veikloje komandos atlieka globalios kompanijos, užsiimančios vaisių kokteilių verslu, vaidmenį ir susiduria su logistikos bei marketingo iššūkiais. Komandos gauna skirtingus receptus bei reikiamus ingredientus, deja, ne visus. Dalyviai derasi tarpusavyje, pasirašo bendradarbiavimo sutartis, prekiauja ir keičiasi produktais, jog sėkmingai atliktų užduotį – pagal receptą suplaktų gardų kokteilį. Padegustavus sukurtą produktą, ne ką mažiau svarbi darbo dalis yra marketingo kampanijos bei pardavimų strategijos kūrimas bei pristatymas kitoms komandoms.


Mokymosi rezultatai

Lai „Kūrybiniai syvai“ sukuria sėkmingą komandos derinį ir patenkina visus skonius. Jokia naujiena, kad skaniausi vaisių kokteiliai pavyksta iš šviežiausių ir kokybiškiausių ingredientų. Ši taisyklė galioja ir organizacijoms. Joms reikia geriausiai tarpusavyje derančių darbuotojų kolektyvo, turinčio naują požiūrį, kuriančio unikalias idėjas ir patraukius pasiūlymus klientams. „Kūrybiniai syvai“ – tikras išbandymas dalyvių kontaktų užmezgimo ir bendravimo įgūdžiams atsiskleisti. Tai pilnas linksmybių, juoko ir išties pašėlęs verslo žaidimas, įliejantis sveiką dozę energijos į bet kokį renginį.


Related Testimonial

Mes stengiamės žengti kitą žingsnį ir pastūmėti verslą į priekį. O viso to svarbi dalis - įtvirtinti skirtingus požiūrius, taigi ir pokyčius kultūroje. Mes tą nusprendėme įgyvendinti per vertybes, kurias norime realizuoti savo organizacijoje. Mūsų norai buvo visiškai patenkinti. Tai buvo neįtikėtinai sėkmingas renginys.

Anthony Sutcliffe, Managing Director
Home Retail Group in Asia

Atsiųskite užklausą