Knowing Me Knowing You - Online

Lengvas žaidimas pralaužti ledus

30 min. - 1 val.
Patalpoje
Bendradarbiavimas
8 - Neribotai

Apie

Tai lengvas ir įtraukiantis žaidimas nuotolinėms komandoms, sukurtas taip, jog skatintų tarpusavio ryšių kūrimą ir stiprinimą.

Pirmiausiai atliekamas pratimas apšilimui – dalyviai turi atrasti kuo įmanoma daugiau panašumų tarpusavyje, tiek profesinių, tiek asmeninių.

Žaidimą sudaro 3 etapai. Po kiekvieno iš jų dalyviai sugrįžta į pagrindinę virtualaus susitikimo erdvę ir pasidalina atradimais. Kiekviename etape dalyviai atskirai susitinka su vis kita grupele žaidėjų.

Po žaidimo jums atsiunčiame visų atrastų bendrumų sąrašą, kuriuo galite pasidalinti su komanda ir vis prie jo sugrįžti.

Mokymosi rezultatai

Glaudūs ryšiai tarp darbuotojų sukuria vertę kompanijai. Šis susipažinimo žaidimas padeda surasti bendrumą su kolegomis, išmokti vieniems su kitais dalintis informacija ir gerąja praktika, o geresni santykiai, be abejo, skatina visus kartu siekti dar geresnių rezultatų.

Sėkmė šiame žaidime priklauso nuo gebėjimo įsiklausyti ir aiškiai komunikuoti.

remote team building

Programa nuotolinėms komandoms

Ši veikla buvo specialiai sukurta komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu – iš namų, skirtingų miestų ar net šalių. Patinka programa, tačiau norite gyvo ar hibridinio (kai tik dalis komandos dirba per nuotolį) renginio? Parašykite mums ir pritaikysime programą pagal jūsų komandos poreikius.

web or app

Interneto naršyklėje arba programėlėje valdomi nuotoliniai žaidimai
Parinksime jūsų situacijai labiausiai tinkančią nuotolinę komandos formavimo programą – valdomą naršyklėje arba specialioje mobilioje programėlėje.

Atsiųskite užklausą