Kelionių šou

Sukurkite trumpą dokumentinį filmą apie keliones

2 - 4 val.
Lauke
Konkurencija
10 - Neribotai

Apie

Sako, kad kelionių laidų vedėjų darbas – geriausias pasaulyje... ar jūs pasirengę suvaidinti šį vaidmenį? Visgi tai nemenkas iššūkis. Komandos nariai privalo pasiskirstyti rolėmis: kas bus vedėjas, operatorius, garsistas, rekvizitininkas ir, žinoma, režisierius. Kiekviena komanda turi parengti 5 minučių „vaizdo kelionę“, kurios reikalavimai – kuo daugiau įvairių vietų, istorinių pastatų, turgų, kultūros įdomybių ir improvizuotų interviu su vietiniais gyventojais. Didelis pliusas – įdomūs filmavimo kampai, vietos spalvų paletės atskleidimas, geras filmavimas. Finale komandos peržiūri kūrinius, komentuoja bei išrenka geriausius.


Mokymosi rezultatai

Ši išskirtinė ir nuotykinga veikla – puikus būdas dalyviams atrasti save naujame amplua, pažinti vieni kitus bei susipažinti su vietove, kur rengiama jūsų konferencija. Tai komandai itin naudinga patirtis, kurią, net ir praėjus daug laiko po renginio, galima dar kartą prisiminti ir apmąstyti.


Galiu pasakyti tik tiek, kad DIENA BUVO NUOSTABI! Dėkojame Jums ir Jūsų komandai už dar vieną mūsų lūkesčius pranokusią patirtį. Mums patiko kelionių šou! Tai leido mums būti tikrai kūrybiškiems ir tuo pačiu smagiai tyrinėti bei visa tai patirti.

Virgin Atlantic Airways

Atsiųskite užklausą