Island Survivor

Ar jūsų komanda išgyvens saloje, kol sulauks pagalbos?

1 - 2 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
4 - Neribotai

Apie

Komandos užstringa saloje. Vienintelė viltis išsigelbėti – sulaukti pro šalį plaukiančio laivo ir išsiųsti signalą. Belaukiant reikės prisitaikyti prie salos realybės ir... išgyventi.

Sala, kurios žemėlapį komandos stebi planšetėje, yra suskirstyta į devynias zonas. Kiekvienoje zonoje komandas pasitinka visa eilė iššūkių, susijusių su išgyvenimo įgūdžiais: vanduo, orai, pirmoji pagalba, pastogės statymas, signalo siuntimas ir daugiau. Įvairūs į krantą išmesti objektai padės įveikti užduotis ir rinkti taškus.

Komandos privalo pereiti visas zonas, jog įgytų visus reikalingus įgūdžius ir išgyventų. Tad itin svarbu zonoje praleisti ne per daug ir ne per mažai laiko. Geriausioms komandoms pavyksta pastebėti laivą, nusiųsti signalą ir išsigelbėti. Laimi komanda, surinkusi daugiausiai taškų.

Mokymosi rezultatai

Jog išgyventų, komandos privalo susikurti strategiją ir gebėti ją lanksčiai pritaikyti. Svarbu aktyviai komunikuoti ir priimti bendrus sprendimus, jog būtų laiku pereinama į kitas zonas, kadangi kelio atgal nėra. Komandos glaudžiai leidžia laiką, kartu mokosi, įgyja realių išgyvenimo įgūdžių.

Žaidime testuojama ir komandos dinamika – ribotas laikas bei resursai verčia pasitelkti kūrybiškumą ir ieškoti galimybių plačiau. Kiekvienoje salos zonoje galima paskirti užduotis tam tikriems komandos nariams, todėl kiekvienas dalyvis gauna šansą panaudoti savo stiprybes vardan komandos.

Šis žaidimas gali būti pritaikytas tiek 1 valandos sesijai, tiek išsamiems 3 valandų komandos ugdymo mokymams.

remote team building

Programa nuotolinėms komandoms

Ši veikla buvo specialiai sukurta komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu – iš namų, skirtingų miestų ar net šalių. Patinka programa, tačiau norite gyvo ar hibridinio (kai tik dalis komandos dirba per nuotolį) renginio? Parašykite mums ir pritaikysime programą pagal jūsų komandos poreikius.

web or app

Interneto naršyklėje arba programėlėje valdomi nuotoliniai žaidimai
Parinksime jūsų situacijai labiausiai tinkančią nuotolinę komandos formavimo programą – valdomą naršyklėje arba specialioje mobilioje programėlėje.

Atsiųskite užklausą