Impact Online

Ženkite žingsnį link tvarios ateities

1 - 2 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
4 - Neribotai

Apie

Impact – tai nuotolinė komandos ugdymo veikla, kurios dėmesio centre – 17 darnaus vystymosi tikslų (DVT). Dalyviai prisijungia prie žaidimo pasitelkdami specialią programėlę bei vaizdo konferencijos įrankį. Žaidimo eigoje komandos siekia įveikti įdomias užduotis, susijusias su kiekvienu iš DVT:
1. Sumažinti skurdą, 2. Sumažinti badą, 3. Gera sveikata ir gerovė, 4. Kokybiškas išsilavinimas, 5. Lyčių lygybė, 6. Švarus vanduo ir higiena, 7. Prieinama ir švari energija, 8. Deramas darbas ir ekonominis augimas, 9. Pramonė, inovacijos ir infrastruktūra, 10. Sumažinti nelygybę, 11. Darnūs miestai ir bendruomenės, 12. Atsakingas vartojimas ir gamyba, 13. Sušvelninti klimato kaitos poveikį, 14. Gyvybė vandenyse, 15. Gyvybė žemėje, 16. Taika ir teisingumas, stiprios institucijos, 17. Partnerystė įgyvendinant tikslus.
Laukia įvairios užduotys: tiek žinias patikrinantys klausimai, tiek loginiai galvosūkiai, tiek kūrybiškumo reikalaujantys foto iššūkiai.

Mokymosi rezultatai

Sėkmingos komandos išmoksta efektyviai dirbti kartu, gerai suprasti žaidimo taisykles ir, spaudžiant laikui, išvystyti strategiją. Tik tos komandos, kurios gebės aiškiai komunikuoti ir efektyviai klausytis, pakils į rezultatų lentelės viršų. Dalyviai išmoks vertinti savo individualias stiprybes ir įgūdžių įvairovės naudą komandoje, tuo pačiu įgydami žinių kaip galėtų prisidėti prie tvaresnės ateities kūrimo.

Įmonės socialinės atsakomybės rezultatai

Su šia programa, padedant B1G1 organizacijai, jūsų komanda gali kurti pokytį. B1G1 turi tris DVT paketus (Active Economy, Beautiful Society ir Clean Earth), kurie kartu padengia visus 17 tikslų.

remote team building

Programa nuotolinėms komandoms

Ši veikla buvo specialiai sukurta komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu – iš namų, skirtingų miestų ar net šalių. Patinka programa, tačiau norite gyvo ar hibridinio (kai tik dalis komandos dirba per nuotolį) renginio? Parašykite mums ir pritaikysime programą pagal jūsų komandos poreikius.

web or app

Interneto naršyklėje arba programėlėje valdomi nuotoliniai žaidimai
Parinksime jūsų situacijai labiausiai tinkančią nuotolinę komandos formavimo programą – valdomą naršyklėje arba specialioje mobilioje programėlėje.

Atsiųskite užklausą