iBuild Festive

Sustiprinkite komandos komunikacijos įgūdžius

1.5 - 3 val.
Patalpoje
Bendradarbiavimas
4 - Neribotai

Apie

Komandomis suskirstyti dalyviai gauna užduotį – sukurti tam tikro modelio kopiją, nematant originalo. Komunikacija tarpusavyje vyksta apribotu būdu, dalyviams pasiskirstant atsakomybėmis ir perduodant informaciją grandinės principu. Praėjus pusei žaidimo laiko, dalyviai turi apsikeisti rolėmis ir pratęsti procesą.

Mokymosi rezultatai

ibuild Festive – tai puikus būdas paminėti šventes suvienijant komandas ir stiprinant bendravimą. Šiame žaidime geriausi rezultatai pasiekiami sutelkus dėmesį į komunikaciją, grįžtamąjį ryšį bei strategiškus žingsnius. Griežtos taisyklės skirtos išmokti kuo tiksliau perduoti informaciją ir akcentuoti pagrindinius elementus, o tai padės sustiprinti tiek bendravimo su skirtingais įmonės skyriais, tiek bendravimo su klientais įgūdžius.

Team Assessment Tool Logo

Komandos įsivertinimo įrankis

Šis produktas idealiai tinka vedant renginio apibendrinimo sesiją. Mūsų unikali, specialiai sukurta programėlė pavers šią veiklą dar prasmingesne ir pagilins mokymąsi. Šio įrankio naudojimas komandos formavimo renginyje atneš ilgalaikių, kiekybiškai pamatuojamų rezultatų, stiprins tarpusavio ryšį, kiekvieno asmeninį augimą, įgūdžių tobulinimą, tad tuo pačiu pagerins ir bendrą komandos darbą. Sužinoti daugiauAtsiųskite užklausą