Vaiduoklių namas

Išsivaduokite iš virtualaus šiurpių pramogų pilno namo

1.5 - 2 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
4 - Neribotai

Apie

Sparčiai temsta. Takas, kuriuo žengiate, pamažu išnyksta. Kur eiti toliau? Tolumoje pasimato švytintis namas. Iš namo rūsio sklinda šiurpi hipnotizuojanti melodija, tačiau prieinate arčiau. Savaime atsiveria metaliniai varteliai, kraupiai girgždėdamos atsidaro durys – tai kvietimas užeiti. Vos peržengiate slenkstį, durys užsitrenkia. Patekote į spąstus.

Jūsų komanda užstrigo vaiduoklių name ir privalo išsigelbėti. Pasirodo, jog vienas iš komandos narių geba komunikuoti su dvasiomis – tai padės išspręsti namo gyventojų paruoštus loginius iššūkius. Laikrodis tiksi. Reikės daug drąsos ir pastabumo ieškant užuominų kiekviename kambaryje bei aiškios komunikacijos tarpusavyje. Pereikite visus kambarius ir pabėkite iš vaiduoklių namo kartu!

Mokymosi rezultatai

„Vaiduoklių namas“ sukurtas specialiai tam, kad stiprintų drąsą komandose. Žaidimo eigoje komandos nariai turi dirbti kartu, vertindami kiekvieno indėlį, aktyviai išsakydami ir išklausydami idėjas, diskutuodami. Augant pasitikėjimui, dalyviai išmoksta nebepaisyti baimės suklysti, drąsiai ir aiškiai išsako mintis. Tik per pasitikėjimą, tiek komandos nariais, tiek savimi, bei drąsą, komandos pasiekia sėkmingus rezultatus.

Kai įsijungia jaudulys ir nerimas, išsikreipia loginis, praktiškas mąstymas. Tad komandos, kurios išlaikys šaltą protą, net ir spaudžiamos laiko gebės mąstyti racionaliai ir kartu išspręsti problemas. Šis pabėgimo kambario stiliaus žaidimas įtrauks visus dalyvius ir įkvėps pažvelgti į komandinį darbą iš naujos perspektyvos.

remote team building

Programa nuotolinėms komandoms

Ši veikla buvo specialiai sukurta komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu – iš namų, skirtingų miestų ar net šalių. Patinka programa, tačiau norite gyvo ar hibridinio (kai tik dalis komandos dirba per nuotolį) renginio? Parašykite mums ir pritaikysime programą pagal jūsų komandos poreikius.

web or app

Interneto naršyklėje arba programėlėje valdomi nuotoliniai žaidimai
Parinksime jūsų situacijai labiausiai tinkančią nuotolinę komandos formavimo programą – valdomą naršyklėje arba specialioje mobilioje programėlėje.

Related Testimonial

Noriu stipriai padėkoti už tokį ypatingą virtualų komandos formavimo renginį. Buvo labai smagu, paprasta sudalyvauti, jautėsi bendrystė bei pozityvi atmosfera nuo pat pradžių! Grįžtamasis ryšys, kurį gavome, kalba už save: „buvo super smagu“, „tai buvo kol kas geriausias virtualus žaidimas, kurį bandėme“, o trumpa apklausa, kurią pateikėme komandai, parodė 9,5/10 įvertinimą.

Betsson

Atsiųskite užklausą