Go Remote

Smagus ir įtraukiantis komandinis užsiėmimas, specialiai sukurtas nuotoliniu būdu dirbantiems žmonėms.

30 min. - 1.5 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
6 - Neribotai

Apie

Mūsų aplikacija „Go Team” yra specialiai sukurta nuotoliniu būdu dirbančioms komandoms. Kiekvienas komandos narys pakviečiamas su specialiu QR kodu ir aiškiomis instrukcijomis, kaip atsisiųsti programėlę ir prisijungti į žaidimą. Veiklos metu įveikiami įvairūs smagūs komandiniai iššūkiai, įskaitant loginius klausimus, vaizdo įrašuose ir nuotraukose pateikiamas užduotis ar net tokias, kurios reikalauja panaudoti turimus buitinius prietaisus. Užduotys gali būti pilnai pritaikytos pagal jūsų poreikius. Galite rinktis trumpą, smarkų, linksmą žaidimą arba įtraukti veiklų, realizuojančių gilesnius rezultatus.

Komandos gali bendrauti prisijungusios prie savo pasirinktos vaizdo konferencijų platformos arba prie pačios „Go Team” programėlės. Mūsų patyrę fasilitatoriai pasirūpins, jog veiksmas vyktų bei padės apibendrinti rezultatus.

Mokymosi rezultatai

„Go Remote” veiklos privalumas – jos lankstumas. Užduotys gali būti sukurtos išskirtinai tik pagal jūsų keliamus tikslus ar lūkesčius, nuo smagaus „aktyvatoriaus” (angl. energizer) iki mokomosios programos. Taip pat galite suplanuoti, kokiu būdu komandos dirbs ir bendraus. Žmonės gali dirbti patys vieni ir drauge aptarti patirtį, arba dirbti komandoje bendraudami programėlės pagalba bei konkuruoti su kitomis komandomis. Rezultatų stebėjimas galimas realiu laiku. Specifinės užduotys gali pareikalauti bendradabiavimo su vienu ar daugiau kolegų, netgi su tai, su kuo dar nėra tekę dirbti kartu.

remote team building

Programa nuotolinėms komandoms

Ši veikla buvo specialiai sukurta komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu – iš namų, skirtingų miestų ar net šalių. Patinka programa, tačiau norite gyvo ar hibridinio (kai tik dalis komandos dirba per nuotolį) renginio? Parašykite mums ir pritaikysime programą pagal jūsų komandos poreikius.

web or app

Interneto naršyklėje arba programėlėje valdomi nuotoliniai žaidimai
Parinksime jūsų situacijai labiausiai tinkančią nuotolinę komandos formavimo programą – valdomą naršyklėje arba specialioje mobilioje programėlėje.

Atsiųskite užklausą