Dvylika Kalėdų komandų

Linksmas kalėdinis vakarėlis!

1 - 2 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija
24 - Neribotai

Apie

Kiekviena komanda atlieka nykštukų, Kalėdų senelio mažųjų pagalbininkų, vaidmenis ir turi paruošti dovanas bei dekoracijas artėjančioms Kalėdoms. Jų tikslas yra megzti ryšiussu kitomis nykštukų grupėmis, gudriai išgauti svarbią informaciją bei sukaupti kuo daugiau prekių. Žaidimas vyksta 4 „dienas". Kiekviena diena prasideda prekyba tarp nykštukų grupių ir baigiasi jų sugrįžimu į Laplandiją, kur Kalėdų senelis juos apdovanoja.


Mokymosi rezultatai

Greita ir įtraukianti veikla, kurios metu komandos derasi ir prekiauja, kad maksimaliai padidintų savo pelną. Nors tai konkurencija paremtas žaidimas, tačiau pačios sėkmingiausios yra su kitais bendradarbiaujančios komandos, kurioms pavyksta pasiekti abiems pusėms naudingų rezultatų, tuo pat metu sutelkiant dėmesį į maksimalius savo pačių rezultatus. Žaidimo aptarimo metu pasidalinama laimėjusiomis strategijomis ir išmoktomis pamokomis, kurios vėliau pritaikomos darbo vietoje.


Aš taip džiaugiuosi, kad šiais metais nutarėme visiškai kitaip pažvelgti į savo Naujametinį vakarėlį. Dalyvavimas programoje Dvylika Kalėdų komandų mus tikrai suartino kaip komandą ir padėjo išreikšti dėkingumą vieni kitiems. Puikus pasirinkimas palydėti senus metus!

Atsiųskite užklausą