Discovery Challenge

Nuotykiai su „Go Team“ programėle

1 - 8 val.
Lauke
Konkurencija
10 - Neribotai

Apie

Dalyvaudamos „Discovery Challenge“, komandos naudojasi planšetiniais kompiuteriais ir „Go Team“ programėle. Komandos keliauja per punktus, kuriuose jų laukia išbandymai arba galvosūkiai, susiję su istorija, miesto paslaptimis ir žymiausiais objektais. Komandai įvykdžius užduotį, programėlė atskleidžia, kurioje vietoje jų laukia kitas išbandymas. Kai kurias užduotis jie turės išspręsti visiškai vieni, o kituose punktuose jie susitiks su personažais, kurie jiems padės arba perduos svarbią informaciją. Įvykdžiusios paskutinę užduotį, komandos turės visą informaciją, reikiamą norint atskleisti galutinę vietovę, kurioje bus palyginami komandų rezultatai ir išrenkami nugalėtojai.


Mokymosi rezultatai

„Discovery Challenge“ skatina komandinę dvasią ir konkurenciją bei užtikrina smagų laiką. Ši veikla pažadins Indianą Džounsą kiekviename iš jūsų komandos narių, priversdama juos netradiciškai dirbti kartu su kitais, ir suteiks nepakartojamų prisiminimų apie šią bendrą patirtį. „Discovery Challenge“ skatina kūrybinį mąstymą ir problemų sprendimą.

Tai parankus formatas perduodi esmines žinutes darbuotojams – į užduotis lengvai galima integruoti konferencijos ar susirinkimo metu nagrinėtas temas.


Programa „Discover Challenge“ buvo unikalus būdas priversti žmones dirbti kartu komandose, nes jie įžvelgė istorinius ir kultūrinius mūsų konferencijos tikslo aspektus.

GSK

Atsiųskite užklausą