Grandininė reakcija - Remote

Nuotoliniu būdu komanda kuria virtualiai sujungtą mechanizmą

1 - 3 val.
Patalpoje
Bendradarbiavimas
4 - Neribotai

Apie

Nuotolinės komandos dirba kartu, jog sukurtų Rube Goldberg stiliaus grandininį mechanizmą, susidarantį iš eilės virtualiai sujungtų įtaisų, sukonstruotų iš paprastų buitinių daiktų. Prieš prasidedant veiksmui, dalyviai susipažįsta su instrukcijomis bei sąrašu reikiamų daiktų. Atėjus paskirtam laikui, dalyviai prisijungia per vaizdo konferencijos platformą ir peržiūri įkvepiantį mokomąjį vaizdo įrašą bei pradeda kurti idėjas. Dalyviai pasidalina, kokius daiktus jiems pavyko susirasti namuose. Komanda diskutuoja, kaip kiekvienas iš daiktų gali būti pritaikytas ir išvysto bendrą planą. Tuomet prasideda individualus paprastų mechanizmų statymas. Jie testuoja ir, konsultuodamiesi su kolegomis, koreguoja savo statinius, siekiant atrasti inovatyviausius sprendimus. Ateina laikas virtualiai sujungti savo įtaisus pasitelkiant dar daugiau smagių ir kūrybiškų idėjų. Galiausiai, kiekvienam pasiruošus, paleidžiamas pirmasis įtaisas, tuomet seka kiti iki kol pasiekiamas paskutinis!

Mokymosi rezultatai

„Grandininė reakcija – Remote” buvo sukurta specialiai nuotolinių komandų įtraukimui ir vienijimui. Kūrybinis mąstymas, išradingumas ir sumanumas yra būtina norint sukurti „vau” efektą išprovokuojantį mechanizmą. Sužaidybinimas – tai būdas sustiprinti planavimo prieš vykdymą bei konceptų tikrinimo prieš juos patvirtinant svarbą. Kadangi dalyviai turi dirbti kartu virtualiai, jog sujungtų savo įtaisus, bendradarbiavimas ir efektyvi komunikacija yra itin svarbios kompetencijos. Finalinis rezultatas sukuria ilgai išliekančius prisiminimus apie kartu įgytą smagią patirtį.

remote team building

Programa nuotolinėms komandoms

Ši veikla buvo specialiai sukurta komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu – iš namų, skirtingų miestų ar net šalių. Patinka programa, tačiau norite gyvo ar hibridinio (kai tik dalis komandos dirba per nuotolį) renginio? Parašykite mums ir pritaikysime programą pagal jūsų komandos poreikius.

web or app

Interneto naršyklėje arba programėlėje valdomi nuotoliniai žaidimai
Parinksime jūsų situacijai labiausiai tinkančią nuotolinę komandos formavimo programą – valdomą naršyklėje arba specialioje mobilioje programėlėje.

Atsiųskite užklausą