Building A Dream

Sukonstruokite dviratį ir padovanokite jį likimo nuskriaustam vaikui

2 - 3 val.
Patalpoje ir lauke
Bendradarbiavimas
24 - 200

Apie

Komandos sprendžia įdomius ir sudėtingus problemų sprendimo uždavinius bei galvosūkius, kad savo komandai „uždirbtų“ įrankių ir dviračio sukonstravimui reikalingų detalių. Kai komandos surenka pakankamai išteklių, jos pradeda sudėtingą efektyvaus surinkimo proceso kūrimą, kad per ribotą laiką pagamintų kuo daugiau įvairių dviračių. Atliekant oficialius kokybės kontrolės patikrinimus, taikomi griežti standartai.

Artėjant galutiniam terminui, dalyviai išrikiuoja savo kūrinius ant starto linijos ir, parengę trumpą reklaminę prezentaciją, pristato dviračius kitoms komandoms.


Mokymosi rezultatai

Tai neeilinis komandinis renginys, užtikrinantis efektingą mokymąsi ir ilgalaikius bendrus prisiminimus. Komandos mokosi pereiti nuo konkuravimo su kitomis komandomis prie bendradarbiavimo: dalintis įranga, įrankiais, gerąja praktika, patirtimi ir ištekliais. Jos siekia bendro tikslo – sukurti maksimalų dviračių skaičių iš turimų išteklių.

Įmonės socialinės atsakomybės rezultatai

Pagaminti dviračiai dovanojami pasirinktiems vaikų namams, taip suteikiant daug džiaugsmo vaikams ir pasitenkinimą dviračių kūrėjams.


Related Testimonial

Mūsų darbuotojai greitai suvokė, kad ši veikla tikrai turi poveikį. Jie įsitraukė į veiklą, kad per tam tikrą laiko tarpą pasiektų puikių rezultatų. Mūsų darbuotojų veidus puošė plačios šypsenos, nes jie žinojo, kokią įtaką daro.

AIA Group

Atsiųskite užklausą