Barkitecture

Sukonstruokite ir dekoruokite šuns būdą

1 - 2 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija / Bendradarbiavimas
30 - Neribotai

Apie

„Barkitecture“ programoje dalyvaujančios komandos yra aprūpinamos reikiamais įrankiais ir statybinėmis medžiagomis. Kiekviena komanda turi efektyviai panaudoti laiką ir turimus išteklius, kad suprojektuotų ir pastatytų unikalią šuns būdą. Komandos dalyvauja įvairiose rungtyse, siekdamos laimėti dekoravimui skirtų priemonių, pavyzdžiui, dažų. Baigus konstruoti ir dekoruoti, šunų būdos dalyvauja parodoje. Apdovanojimai gali būti skiriami tokiose kategorijose kaip „Kūrybiškiausia šuns būda“ ir „Ryškiausia komandinė dvasia“. Užbaigtos šunų būdos gali būti perduotos vietos gyvūnų gelbėjimo asociacijai ar kitai organizacijai.


Mokymosi rezultatai

Komandos turi atpažinti kiekvieno asmens įgūdžius ir taikyti projektų valdymo metodus, kad šuns būdos projektavimas, planavimas, konstravimas ir apdaila būtų užbaigti per tam tikrą laiką ir turint ribotus išteklius. „Barkitecture“ yra puikus būdas motyvuoti žmones ir skatinti jų įsitraukimą, suteikiant nepamirštamą bendrą dovanojimo patirtį.

Įmonės socialinės atsakomybės rezultatai

Jūsų komandos pagamintos būdos gali būti atiduotos šunis globojančioms agentūroms arba parduotos aukcione, o gauti pinigai – skirti gyvūnų prieglaudai.


Tinkamas projekto valdymas užtikrino visų dalyvavimą ir dėmesio sutelkimą į užduoties atlikimą. Žmonės naudojosi savo įvairiais įgūdžiais - nuo medžio apdirbimo iki kūrybinės apdailos. Buvo labai smagu! Kiekvienas džiaugėsi, nes jų individualios pastangos buvo skirtos geram tikslui.

Metlife

Atsiųskite užklausą