Animate

Sukurkite skaitmeninę stop-kadro animaciją

2 - 4 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
10 - 100

Apie

Stop-kadro animacija – tai animacijos technika, kai kiekvienas smulkus objekto judesys fotografuojamas atskirais kadrais, kuriuos sujungus į vientisą seką, sukuriama tęstinio judėjimo iliuzija. „Animate" yra smagus ir kūrybiškas komandos formavimo renginys, paremtas šia nuostabia stop-kadro technologija. Komandos gauna užduotį sukurti unikalią animacijos seką nurodyta tema. Temos gali būti pritaikytos jūsų komandai, projektui ar verslui. Pirmiausia, komandos imasi kurti parengiamąjį maketą, tuomet, savose animacijos studijose, judina bei fotografuoja animacijos objektus ir galiausiai, peržiūri savo susuktus vaizdo įrašus. Atgijusios stop-kadro animacijos istorijos atneša daug džiaugsmo ir juoko visiems dalyviams.


Mokymosi rezultatai

Animacijos kūrimo veikloje, kiekvienas dalyvis turi savo vaidmenį. Bet kuris filmų kūrėjas patvirtins, kad komunikacija, planavimas ir koordinavimas yra esminiai filmų kūrimo elementai. „Animate" padeda įgyvendinti verslo uždavinius, produktų prezentacijas ir akcentuoti esmines žinutes smagiu ir mąstymą skatinančiu būdu. Duota tema nustato tam tikrus rėmus, bet istorijos/žinutės priklauso tik nuo komandos narių vaizduotės. Kaip kadaise sakė garsus kino režisierius Frankas Capra:

"Filmų kūrime nėra taisyklių. Yra tik nuodėmės. Nuobodumas – mirtina nuodėmė."

Related Testimonial

Labai DĖKOJAME Jums ir Jūsų komandai už puikų „The Animate“ renginį. Manau, jis paliko visiems dalyviams neišdildomą įspūdį apie „Investec“ ir mūsų „išskirtinumus“. Jūs puikiai supratote, kas yra „Investec“, o jūsų atsidavimas ir energija yra stulbinantys. Tikimės bendradarbiauti su jums ir ateityje.

Investec Bank

Atsiųskite užklausą