Pasaulis pro tavo langą

Pažink savo aplinką kitu kampu

1 - 9 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija / Bendradarbiavimas
4 - Neribotai

Apie

„Pasaulis pro tavo langą“ – tai žaidimas, skatinantis tyrinėti savo vietinę aplinką. Dalyviai individualiai atlieka užduotis ir susitinka (virtualiai arba gyvai) pasidalinti savo patirtimi. Komandos rezultatas – tai visų narių taškų suma, todėl kiekvieno indėlis yra svarbus.
Kiekvieną žaidimo dieną dalyviai pasirenka vieną iš keturių sričių ir turi atlikti po kelias susijusias užduotis. Jų taip pat laukia speciali užduotis – padaryti vieną atsitiktinį gerą darbą kitam žmogui.
Už kiekvieną užduotį suteikiami žetonai. Juos galima išsikeisti į taškus sau arba perduoti kitam komandos nariui, taip atskleidžiant papildomas užduotis, tad ir padidinant komandos bendrą taškų skaičių.

Mokymosi rezultatai

Žaidimas sukonstruotas taip, jog pakviestų dalyvius išeiti laukan ir pažvelgti į savo aplinką kitu kampu. Sumani papildomų taškų sistema skatina bendradarbiavimą bei pozityvų komandinį darbą. Dalyviai stiprina tarpusavio ryšį dalindamiesi savo patirtimi, išklausydami kitus ir reflektuodami. Taip auga ir vidinė kiekvieno motyvacija bei įsitraukimas, ypač siekiant vieno bendro tikslo – pergalės žaidime.

Įmonės socialinės atsakomybės rezultatai

Gerų darbų atlikimas skatina dalyvius būti atskaitingus už savo pilietinės pareigos vykdymą ir atkreipia dėmesį kaip vienas mažas veiksmas gali paveikti visą bendruomenę.

remote team building

Programa nuotolinėms komandoms

Ši veikla buvo specialiai sukurta komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu – iš namų, skirtingų miestų ar net šalių. Patinka programa, tačiau norite gyvo ar hibridinio (kai tik dalis komandos dirba per nuotolį) renginio? Parašykite mums ir pritaikysime programą pagal jūsų komandos poreikius.

web or app

Interneto naršyklėje arba programėlėje valdomi nuotoliniai žaidimai
Parinksime jūsų situacijai labiausiai tinkančią nuotolinę komandos formavimo programą – valdomą naršyklėje arba specialioje mobilioje programėlėje.

Atsiųskite užklausą