Team Investigation Remote

Išaiškinkite paslaptį – kas nužudė įžymų futbolininką?

1.5 - 2 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
4 - Neribotai

Apie

„CSI Home Office“ žaidime nuotolinės komandos turi įsijausti į detektyvų vaidmenis, jog išspręstų bylą, pilną įžymybių, kyšininkavimo ir galios santykių. Įvairovė įkalčių, įskaitant laikraščių iškarpas, vaizdo įrašus bei kitas užuominas, pristatoma internetiniame portale. Komandos stengiasi įveikti iššūkį per kelis trumpus ciklus. Kiekvieno ciklo metu, dalyviai tyrinėja tam tikros temos įkalčius, vėl susirenka kartu, identifikuoja galimus motyvus ir atradę sąsajas keliauja į kitą ciklą. Komandos turi 90 minučių išnagrinėti įkalčius ir pateikti savo tyrimo išvadas. Jų pateikti bylos aprašymai turi atskleisti kiekvieno įtariamojo motyvus bei nusikaltėlio tapatybę.

Mokymosi rezultatai

„CSI Home Office“ atspindi realaus gyvenimo scenarijų, kuomet tyrėjų komandos turi išanalizuoti turimą informaciją ir prieiti prie išvadų. Interaktyvus žaidimo formatas ir informacijos apimtis reikalauja aiškios strategijos, kurioje kiekvienas komandos narys gauna specifinę rolę ir yra atsakingas už įkalčių įvertinimą ir supratimą. „CSI Home Office“ programos sužaidybinimas (angl. gamification) apima žaidimo elementus, skatinimo technikas, taisyklių struktūrą ir grįžtamojo ryšio systemas motyvuojant dalyvius įsitraukti ir stebėti savo elgseną, kas galiausiai nuveda į elgesio pokyčius. Žaidimo metu dalyviai tobulina savo nuotolinio darbo su komanda įgūdžius, o ypač – kritinį mąstymą, problemų sprendimą, bendrų sprendimų priėmimą ir tikslų komandos sėkmės vertinimą.

remote team building

Programa nuotolinėms komandoms

Ši veikla buvo specialiai sukurta komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu – iš namų, skirtingų miestų ar net šalių. Patinka programa, tačiau norite gyvo ar hibridinio (kai tik dalis komandos dirba per nuotolį) renginio? Parašykite mums ir pritaikysime programą pagal jūsų komandos poreikius.

web or app

Interneto naršyklėje arba programėlėje valdomi nuotoliniai žaidimai
Parinksime jūsų situacijai labiausiai tinkančią nuotolinę komandos formavimo programą – valdomą naršyklėje arba specialioje mobilioje programėlėje.

Atsiųskite užklausą