Talent Scout

Suderinkite savo talentus su klientų poreikiais

10 min. - 1 val.
Patalpoje
Konkurencija
12 - Neribotai

Apie

Užduotis yra paprasta. Dalyviai gauna projekto santrauką ir iš tinkamiausių žaidėjų suformuoja komandą, kurios siekis – patenkinti klientų poreikius. Visi reikalingi talentai ir gabumai pavaizduoti kortelėse, kurios išdalijamos dalyviams. Tačiau tai nėra taip lengva. Kaip ir gyvenimiškoje situacijoje, įgūdžiai yra riboti, todėl dėl jų stokos kyla konkurencija. Dėl šios priežasties komandos nuolat formuojasi ir persiformuoja, taip užtikrinant įvairią sąveiką grupėje.


Mokymosi rezultatai

Šiame spartaus tempo verslo žaidime nagrinėjamas pokyčių valdymas ir veiksmingos derybos. Dėl nuolatinio informacijos srauto reikia greitai veikti ir formuoti naujas talentų grupes. Dalyviai nuolat stebi investicijų grąžą ir kuria pasitikėjimu grįstus santykius, kurie yra tiesus kelias į sėkmę. Kokybiški rezultatai kyla iš pusiausvyros tarp efektyvių derybų ir sugebėjimo greitai pirkėjams pasiūlyti produktą ar paslaugą.


Related Testimonial

Kokia efektyvi verslo imitacija. Tai iš tiesų kai kuriuose žmonėse pažadino konkuruojantį tigrą. Buvo įdomu stebėti, kaip žmonės gudraudami ieško pozicijos tinkamoje talentų grupėje. Labai smagu! Tai iš tiesų davė toną mūsų diskusijoms apie konkurencinį pranašumą ir greitį rinkoje. Labai rekomenduotina programa.

Microsoft

Atsiųskite užklausą