Piramidės

Dirbdami kartu, pastatykite didžiulę 3D piramidę

1.5 - 3 val.
Patalpoje ir lauke
Bendradarbiavimas
20 - Neribotai

Apie

Gavusios detalius planus bei reikiamas priemones, komandos dirba kartu, jog plokščių kartonų pluoštą paverstų didžiule 3D piramide. Kiekviena komanda stato atskiras didžiosios piramidės dalis, todėl galutinis rezultatas nėra aiškus iki pat pabaigos. Tam reikalingas bendradarbiavimas ir darbų pasiskirstymas komandoje, užtikrinant, jog kiekvienas dalyvis yra entuziastingai įsitraukęs į procesą. Baigus konstruoti, piramidės papuošiamos organizaciją atspindinčiomis spalvomis, šūkiais ir simboliais. Be abejo, dizainas taip pat turi būti vieningas.


Mokymosi rezultatai

Senovės Egipto piramidės niekada nebuvo tik statinys – tai nėįtikėtinų žmogaus galimybių simbolis. Statydamos sudėtingas konstrukcijas, komandos turi pasitelkti problemų sprendimo, išteklių bei laiko valdymo ir kitus gebėjimus. Užduočiai įgyvendinti, dalyviai turi sutelkti dėmesį trimis sluoksniais: į individualų darbą, į komandos darbą bei visos grupės darbą. Finalinis rezultatas – tvarkinga, kokybiška ir kūrybiška trimatė piramidės – tai įrodymas, jog vieningas darbas kartu vieno tikslo link yra nenugalima jėga.

Įmonės socialinės atsakomybės rezultataiRelated Testimonial

Programa „Piramidės“ - tai įdomi ir smagi komandos formavimo veikla, turinti tikrą tikslą ir suvienijusi mūsų komandos narius siekti įmonės vizijos ir misijos įgyvendinimo.

Anthony Sutcliffe, Director of Global Sourcing
Kingfisher Asia Limited

Atsiųskite užklausą