Everestas - Online

Darnios nuotolinės komandos ekspedicija į Everesto viršukalnę.

2 - 3 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
8 - Neribotai

Apie

„Everestas – Online” yra nuotolinė komandos ugdymo veikla, kurios metu dalyviai ryžtasi dvidešimties dienų kelionei į kalno viršūnę ir atgal į stovyklą. Žaidėjai prisijungia prie vaizdo konferencijos ir dirba komandomis atskiruose kambariuose. Kiekvienas komandos narys yra atsakingas už specifinę rolę ir turi su ja susijusių žinių. Komanda sprendžia, kaip judės kiekvieną dieną ir sprendimus įveda į žaidimo lentelę. Yra nemažai kintamųjų, kuriuos svarbu turėti omenyje, pavyzdžiui, besikeičiančios oro sąlygos ar reljefas. Komandos privalo priimti bendrus sprendimus, susijusius su deguonies lygiu, aklimatizacija, palapinių statymu bei kitais veiksniais. Galiausiai laimi komanda, sėkmingai įgyvendinusi ekspediciją ir surinkusi daugiausiai taškų.

Mokymosi rezultatai

„Everestas – Online” yra emociškai dėmesį prikaustantis patyriminio mokymosi įrankis, kuris buvo sukurtas siekiant pakeisti žmonių supratimą ir požiūrį į komandinį darbą nuotoliniu būdu. Įtraukianti tema ir aktualios sąsajos su verslo aplinka moko nuotolinius darbuotojus dirbti komandiškai. Po veiklos vyksta refleksija, dalyviai išsako savo pastebėjimus apie tai, kas vyko, kokius sprendimus jie priėmė bei kokios buvo to pasekmės. Supratę bei įvertinę savo pasirinkimų padarinius, dalyviai geba įvykdyti efektyvius elgesio pokyčius.

Remote Team Activity

Veikla nuotolinėms komandoms

Jei jūsų komanda neturi galimybės būti viename mieste ar toje pačioje fizinėje erdvėje, išbandykite internetinę šios veiklos versiją, skirtą būtent nuotoliniu būdu dirbančioms komandoms. Tai puikus būdas įtraukti, motyvuoti ir suvienyti žmones. Pasitelkiant vaizdo konferenciją, mūsų patyrę fasilitatoriai padės jums visos veiklos metu. Susisiekite, norėdami sužinoti, kaip galime pritaikyti šį užsiėmimą specialiai jūsų nuotolinei komandai.

Atsiųskite užklausą