Everestas - Online

Darnios nuotolinės komandos ekspedicija į Everesto viršukalnę.

2 - 3 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
8 - Neribotai

Apie

„Everestas – Online” yra nuotolinė komandos ugdymo veikla, kurios metu dalyviai ryžtasi dvidešimties dienų kelionei į kalno viršūnę ir atgal į stovyklą. Žaidėjai prisijungia prie vaizdo konferencijos ir dirba komandomis atskiruose kambariuose. Kiekvienas komandos narys yra atsakingas už specifinę rolę ir turi su ja susijusių žinių. Komanda sprendžia, kaip judės kiekvieną dieną ir sprendimus įveda į žaidimo lentelę. Yra nemažai kintamųjų, kuriuos svarbu turėti omenyje, pavyzdžiui, besikeičiančios oro sąlygos ar reljefas. Komandos privalo priimti bendrus sprendimus, susijusius su deguonies lygiu, aklimatizacija, palapinių statymu bei kitais veiksniais. Galiausiai laimi komanda, sėkmingai įgyvendinusi ekspediciją ir surinkusi daugiausiai taškų.

Mokymosi rezultatai

„Everestas – Online” yra emociškai dėmesį prikaustantis patyriminio mokymosi įrankis, kuris buvo sukurtas siekiant pakeisti žmonių supratimą ir požiūrį į komandinį darbą nuotoliniu būdu. Įtraukianti tema ir aktualios sąsajos su verslo aplinka moko nuotolinius darbuotojus dirbti komandiškai. Po veiklos vyksta refleksija, dalyviai išsako savo pastebėjimus apie tai, kas vyko, kokius sprendimus jie priėmė bei kokios buvo to pasekmės. Supratę bei įvertinę savo pasirinkimų padarinius, dalyviai geba įvykdyti efektyvius elgesio pokyčius.

Team Assessment Tool Logo

Komandos įsivertinimo įrankis

Šis produktas idealiai tinka vedant renginio apibendrinimo sesiją. Mūsų unikali, specialiai sukurta programėlė pavers šią veiklą dar prasmingesne ir pagilins mokymąsi. Šio įrankio naudojimas komandos formavimo renginyje atneš ilgalaikių, kiekybiškai pamatuojamų rezultatų, stiprins tarpusavio ryšį, kiekvieno asmeninį augimą, įgūdžių tobulinimą, tad tuo pačiu pagerins ir bendrą komandos darbą. Sužinoti daugiauremote team building

Programa nuotolinėms komandoms

Ši veikla buvo specialiai sukurta komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu – iš namų, skirtingų miestų ar net šalių. Patinka programa, tačiau norite gyvo ar hibridinio (kai tik dalis komandos dirba per nuotolį) renginio? Parašykite mums ir pritaikysime programą pagal jūsų komandos poreikius.

web or app

Interneto naršyklėje arba programėlėje valdomi nuotoliniai žaidimai
Parinksime jūsų situacijai labiausiai tinkančią nuotolinę komandos formavimo programą – valdomą naršyklėje arba specialioje mobilioje programėlėje.

Atsiųskite užklausą