Paint A Part

Švęskite komandinio darbo rezultatus. Atskirai kartu!

30 min. - 1 val.
Patalpoje
Konkurencija
4 - Neribotai

Apie

„Paint A Part“ įžiebs kūrybiškumą ir paskatins komandas atsitraukti nuo technologijų ir atsipalaiduoti. Dalyviai gaus dailės priemonių rinkinį ir dalinai užpildytą drobę, vaizduojančią tai, kas jiems asmeniškai yra svarbu. Užbaigę savo drobę, sudalyvaus smagiame, interaktyviame meno renginyje, kuriame bus kuriamos komandų spalvos, atsakinėjama į klausimus ir stebimas finalinis šou. Dalyvių paveikslais gali būti grožimasi kaip atskirais kūriniais arba juos galima sujungti į vieną – sukurti virtualią instaliaciją ar pakabinti ofise, Andy Warhol žymiųjų „Campbell“ sriubos skardinių stiliumi.

Mokymosi rezultatai

„Paint A Part“ suteikia komandoms šansą atstatyti tarpusavio ryšį, po darbo iš namų ar tiesiog nebesijaučiant komandos dalimi. Tai paskatina savivoką ir leidžia dalyviams gauti įžvalgų apie kitus komandos narius bei geriau suprasti jų požiūrius. Paveikslų pristatymas atskleidžia bendrumus ir gali tapti daugelio draugysčių pradžia.

Įmonės socialinės atsakomybės rezultatai

The final work of art can be gifted to your local charity.

remote team building

Programa nuotolinėms komandoms

Ši veikla buvo specialiai sukurta komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu – iš namų, skirtingų miestų ar net šalių. Patinka programa, tačiau norite gyvo ar hibridinio (kai tik dalis komandos dirba per nuotolį) renginio? Parašykite mums ir pritaikysime programą pagal jūsų komandos poreikius.

web or app

Interneto naršyklėje arba programėlėje valdomi nuotoliniai žaidimai
Parinksime jūsų situacijai labiausiai tinkančią nuotolinę komandos formavimo programą – valdomą naršyklėje arba specialioje mobilioje programėlėje.

Atsiųskite užklausą