Net-Work

Kolektyvinių idėjų meno instaliacija

10 - 30 min.
Patalpoje ir lauke
Bendradarbiavimas
10 - Neribotai

Apie

Net-work yra smagus būdas visiems suteikti progą laisvai išsakyti savo nuomonę ir bendrauti. Dalyviams davus specifinę temą ir sąrašą žodžių, kurie yra susiję su ta tema, jie yra kviečiami pasirinkti žodžius, kurie jiems reiškia labiausiai, kalbant paskirta tema. Dalyviai sujungia savo žodžius meno lentoje ir diskutuoja apie savo mintis ir nuomones su kitais, esančiais grupėje. Visi susipynę rezultatai atskleidžia spalvingą vaizdinę nuorodą susirinkusiems apibendrinti ir aptarti. Skaičiuojant mazgus, turinčius daugiausiai (arba mažiausiai) sąsajų, yra atskleidžiama natūrali medžiagą, kuria galima remtis, išmatuojant konferencijos temų populiarumą, pasidalintas vertybes arba supratimo trūkumus.

Mokymosi rezultatai

Pasidalintos idėjos žaismingoje aplinkoje, sukuria neįtikėtiną šedevrą. Užsiėmimas padeda "pralaužti ledus" ir paskatinti natūralią pokalbių tėkmę. Sujungiant stygas su teiginiais, visi dalyviai tarsi automatiškai "prisiregistruoja" į bendrą meninio šedevro kūrybą, o tai siunčia labai galingą žinutę. Su kiekvieno indėliu, galite matyti interaktyvios apklausos evoliuciją ir išgirsti įdomius dalyvių pokalbius. Užsiėmimo pabaigoje, NET-WORK žodžių debesis gali būti įvertintas kaip psichoanalitinis ir psichosocialinis yrankis bei juo remiantis galima į bendrą temą surinkti neįkainojamų įžvalgų.

Fizinis atstumas

physical distancing

Fizinis atstumas

Ši veikla gali būti vykdoma laikantis būtino fizinio atstumo reikalavimų. Galime užtikrinti, kad veiklos metu nebus naudojamos priemonės, kurias reiktų perduoti dalyviams tarpusavyje. Mūsų patyrę fasilitatoriai, nepaisant apribojimų, suteiks galimybę gauti didžiausią patyriminio mokymosi vertę iš šios programos. Susisiekime kaip galėtume Jūsų komandai padėti pritaikyti šią veiklą pagal fizinio atstumo reikalavimus.

Atsiųskite užklausą