iBuild - Hybrid Teams

Sužadinkite komandos komunikaciją, kad ir kur bebūtumėte

1.5 - 3 val.
Patalpoje ir lauke
Bendradarbiavimas
4 - Neribotai

Apie

„iBuild“ žaidimo tikslas yra perduoti informaciją komunikacijos grandine ir sukurti modelio kopiją, nematant pačio modelio! Kiekviena komanda turi nuotolinį žaidėją – „architektą“, kuris prisijungia prie komandos per skaitmeninį prietaisą. Informacija iš „architektų“ yra perduodama „kurjeriams“ ir galiausiai „statytojams“. Linksmi komunikacijos barjerai, griežtas projekto terminas ir apsikeitimas rolėmis paskutinę minutę prideda spaudimo ir trukdo pasiekti norimą rezultatą. Kiekvieno dalyvio rolė – gyvybiškai svarbi komandos sėkmei.

Mokymosi rezultatai

„iBuild“ – tai vienijanti patirtis su stipriais rezultatais. Daugiausiai dėmesio skiriama kalbos reikšmingumui, grįžtamajam ryšiui ir „žingsnis po žingsnio“ strategijai. „iBuild“ leidžia dalyviams patirti įvairius komunikavimo būdus: virtualų, akis į akį, verbalinį ir neverbalinį. Dirbtiniai barjerai žaidime ne tik duoda progą pasilinksminti, jie taip pat išryškina esminius keitimosi informacija principus. Mokymosi rezultatai neapsiriboja vidinės komunikacijos gerinimu bei prisitaikymu prie naujų darbo metodų. Jie taip pat gali atspindėti gerąsias santykių su klientais valdymo praktikas.

together apartNuotolinė - Hibridinė

Ši programa buvo sukurta tiek vienoje, tiek skirtingose lokacijose dirbančioms, nuotolinėms bei hibridinėms komandoms. Jei jūsų komanda dirba iš namų, iš skirtingų ofisų ar net skirtingų šalių – parašykite mums ir pasiūlysime kaip pritaikyti veiklą pagal jūsų poreikius.

Atsiųskite užklausą