Hole in One

Mini golfo turnyras su kilniu tikslu

1.5 - 2 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
18 - Neribotai

Apie

Golfas visada buvo populiarus sportas verslo tinklų kūrimui, nesvarbu – ar jis vyktų golfo aikštyne, ar konferencijos salėje. Šį garbingą sportą pavertėme smagia ir įtraukiančia mini golfo versija, kuri leidžia visiems aktyviai įsitraukti.

„Hole in One“ dalyviai dirba komandose, kad iš įvairiausio dydžio ir formų maisto pakuočių sukurtų ir sukonstruotų sudėtingą mini golfo aikštyną, kuriame vėliau varžosi. Jų užduotis yra taip sukonstruoti duobutę, kad ši būtų įdomi, sudėtinga ir konceptualiai kitokia. Kiekviena komanda taip pat bus atsakinga už savo golfo lazdos sukūrimą ir sukonstravimą.


Mokymosi rezultatai

„Hole In One“ – tai labai energinga veikla, į kurią visais aspektais įsitraukia kiekvienas dalyvis. Užduotis skatina kūrybiškumą ir išradingumą. Kurdamos savo mini golfo aikštyną komandos naudojasi bendravimo ir projektų valdymo įgūdžiais. Dalyviai ne tik smagiai leidžia laiką, bet ir jaučiasi puikiai dovanodami kitiems!

Įmonės socialinės atsakomybės rezultatai

Po šio komandos formavimo renginio jūsų pasirinktai vietinei labdaros organizacijai aukojamas maistas. Galima paprašyti, kad dalyviai į renginį atsineštų labdarai skirto maisto arba pagal turimą ir pageidaujamą biudžetą gali būti pateiktas konservuotas arba sausas maistas.


Related Testimonial

Kiekvienam buvo smagu kurti savo golfo aikštyną. Visi jautėsi puikiai, nes jie galėjo kartu aukoti.

Cisco International

Atsiųskite užklausą