Go Team Indoors

Orientacinis „Go Team" žaidimas, pritaikytas žaisti patalpoje

1 - 2 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
4 - Neribotai

Apie

Tai „Go Team" programėlės principu veikiantis žaidimas, pritaikytas žaisti konferencijos salėje, viešbutyje, muziejuje ar kitoje jūsų pasirinktoje patalpoje. Planšetiniais kompiuteriais apsiginklavusios komandos tyrinėja pasirinktą vietą ir kartu atlieka užduotis. Dalyvių laukia loginės, kūrybinės bei fizinės užduotys, o realiu laiku skaičiuojami taškai užtikrins sąžiningą įvertinimą.


Mokymosi rezultatai

„Go Team Indoors“ dalyviai kartu dirba ir smagiai leidžia laiką, tuo pat metu mokydamiesi pagrindinių verslo įgūdžių. Vadovavimas ir delegavimas yra labai svarbūs, siekiant užtikrinti, kad komanda išnaudoja kiekvieno nario stipriąsias puses. Išlikti ramiems jaučiant įtampą ir įvertinti riziką yra sėkmės pagrindas. Pasinaudokite šiuo žaidimu, jei norite suteikti energijos savo konferencijai, motyvuoti ir sužadinti dalyvių entuziazmą, suvienyti grupę, išnagrinėti konkrečius mokymosi rezultatus ar tiesiog pasimėgauti įdomia bendra veikla – „Go Team Indoors“ pritaikomumas yra beribis.


Remote Team Activity

Veikla nuotolinėms komandoms

Jei jūsų komanda neturi galimybės būti viename mieste ar toje pačioje fizinėje erdvėje, išbandykite internetinę šios veiklos versiją, skirtą būtent nuotoliniu būdu dirbančioms komandoms. Tai puikus būdas įtraukti, motyvuoti ir suvienyti žmones. Pasitelkiant vaizdo konferenciją, mūsų patyrę fasilitatoriai padės jums visos veiklos metu. Susisiekite, norėdami sužinoti, kaip galime pritaikyti šį užsiėmimą specialiai jūsų nuotolinei komandai.

Atsiųskite užklausą