Go Team Indoors

Orientacinis „Go Team" žaidimas, pritaikytas žaisti patalpoje

1 - 2 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
4 - Neribotai

Apie

Tai „Go Team" programėlės principu veikiantis žaidimas, pritaikytas žaisti konferencijos salėje, viešbutyje, muziejuje ar kitoje jūsų pasirinktoje patalpoje. Planšetiniais kompiuteriais apsiginklavusios komandos tyrinėja pasirinktą vietą ir kartu atlieka užduotis. Dalyvių laukia loginės, kūrybinės bei fizinės užduotys, o realiu laiku skaičiuojami taškai užtikrins sąžiningą įvertinimą.


Mokymosi rezultatai

„Go Team Indoors“ dalyviai kartu dirba ir smagiai leidžia laiką, tuo pat metu mokydamiesi pagrindinių verslo įgūdžių. Vadovavimas ir delegavimas yra labai svarbūs, siekiant užtikrinti, kad komanda išnaudoja kiekvieno nario stipriąsias puses. Išlikti ramiems jaučiant įtampą ir įvertinti riziką yra sėkmės pagrindas. Pasinaudokite šiuo žaidimu, jei norite suteikti energijos savo konferencijai, motyvuoti ir sužadinti dalyvių entuziazmą, suvienyti grupę, išnagrinėti konkrečius mokymosi rezultatus ar tiesiog pasimėgauti įdomia bendra veikla – „Go Team Indoors“ pritaikomumas yra beribis.


Related Testimonial

Unikalus būdas pasižvalgyti po muziejų. Mūsų MICE grupei labai patiko iš anksto paruoštos užduotys, todėl nekantraujame Go Team pasinaudoti savo sekančioje kelionėje.

Kinetica

remote team building

Programa nuotolinėms komandoms

Ši veikla buvo specialiai sukurta komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu – iš namų, skirtingų miestų ar net šalių. Patinka programa, tačiau norite gyvo ar hibridinio (kai tik dalis komandos dirba per nuotolį) renginio? Parašykite mums ir pritaikysime programą pagal jūsų komandos poreikius.

web or app

Interneto naršyklėje arba programėlėje valdomi nuotoliniai žaidimai
Parinksime jūsų situacijai labiausiai tinkančią nuotolinę komandos formavimo programą – valdomą naršyklėje arba specialioje mobilioje programėlėje.

Atsiųskite užklausą