Global Innovation Game - Digital

Kurkite naujas idėjas kartu su komanda nuotoliniu būdu.

1 - 2 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
6 - Neribotai

Apie

Komandos prisijungia prie vaizdo konferencijos bei „Global Innovation Game“ tinklalapio. Dalyviams išdalinamos interaktyvios žaidimo kortelės. Kiekvienas dalyvis gauna po tokį patį skaičių Objektų, Technologijų bei Duomenų kortelių. Gavę užduotį sukurti inovatyvų išmanų objektą, paslaugą ar įrankį, dalyviai kombinuoja skirtingų spalvų korteles. Tuomet, susiskirsčius į atskirus pokalbių kambarius, komandos dalijasi idėjomis, kuria konceptus ir sprendžia, kurį pasirinkti ir pristatyti. Visi kartu sukuria trumpą, įtaigią prezentaciją ir pristato savo idėją kitoms komandoms. Vėliau vyksta balsavimas, komandos "investuoja" į labiausiai patikusias idėjas.

Mokymosi rezultatai

„Global Innovation Game“ skatina idėjų kūrimą bei kūrybinį mąstymą nuotolinėse komandose. Sumanus, bet nesudėtingas žaidimo formatas kaipmat sudomina dalyvius ir užtikrina įtraukiančią atmosferą. Aiškios komunikacijos bei aktyvaus klausymo svarba yra užtikrinama, kai priėmę iššūkį dalyviai pamato, kaip atviras, sklandus idėjų kūrimas gali nuvesti į inovacijas. Geriausios idėjos pasirinkimas ir pristatymo kūrimas ugdo komandinį sprendimų priėmimą bei dinamiką. „Global Innovation Game“ gali būti pritaikytas pagal jūsų norimą turinį. Šis, itin aktualus nuotolinių komandų formavimo užsiėmimas suteikia taip reikalingą tonizuojantį poveikį vadinamajam „Zoom nuovargiui“ (angl. Zoom Fatigue).

remote team building

Programa nuotolinėms komandoms

Ši veikla buvo specialiai sukurta komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu – iš namų, skirtingų miestų ar net šalių. Patinka programa, tačiau norite gyvo ar hibridinio (kai tik dalis komandos dirba per nuotolį) renginio? Parašykite mums ir pritaikysime programą pagal jūsų komandos poreikius.

web or app

Interneto naršyklėje arba programėlėje valdomi nuotoliniai žaidimai
Parinksime jūsų situacijai labiausiai tinkančią nuotolinę komandos formavimo programą – valdomą naršyklėje arba specialioje mobilioje programėlėje.

Atsiųskite užklausą