CSI

Komandos bendradarbiauja tirdamos nusikaltimą

2 - 3 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija / Bendradarbiavimas
12 - 300

Apie

„CSI" žaidimas pavers komandų narius detektyvais, kurie turės išnarplioti sudėtingą nusikaltimą. Tai kur kas smagiau nei tirti eilinę nužudymo bylą. Siekdamos sėkmės, komandos turės dirbti kartu, patirs spaudimą ir laiko apribojimus bei turės spręsti iškilusias problemas ir uždavinius.

Dalyviai turės apdoroti milžiniškus kiekius informacijos, pateikiamos įvairiausiais būdais, sukuriančiais realistiško nusikaltimo įspūdį. 1999 įrašyti pagalbos skambučiai, vaizdo medžiaga iš nusikaltimo vietos, nufilmuotos įtariamųjų apklausos, nuotraukos, skrodimų ataskaitos, transkripcijos, teismo medicinos įkalčiai ir kiti dalykai, skirti sugluminti detektyvus ir nuvesti klaidingu keliu.


Mokymosi rezultatai

Komunikacijos įgūdžiai ir įsiklausymas taps raktu į sėkmę nuo pat pirmosios žaidimo akimirkos. Veiklos metu komandoms bus taikomas realistiškas spaudimas, kad būtų sukurta autentiška tikro nusikaltimo tyrimo atmosfera, tad dalyviai nestokos adrenalino ir įspūdžių.


Tarptautiniai nusikaltimų tyrėjai“ buvo originali, įsimintina ir linksma veikla. Mes esame labai dėkingi „Catalyst“, nes jie sugebėjo ne tik suderinti mūsų įvairią grupę, bet ir tuo pačiu visus įtraukti ir padėti pasijausti komandos dalimi.

Mihaela Ionita
Xerox Romania

Atsiųskite užklausą