15 minučių šlovės

Klasikinių Holivudo filmų kūrimas

2 - 4 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija
20 - Neribotai

Apie

Komandos gauna užduotį sukurti 15 minučių trukmės klasikinio Holivudo filmo versiją. Kiekviena komanda aprūpinama įranga, kostiumais bei kitais įrankiais, padedančiais įgyvendinti kūrybines idėjas. Dalyviams skirtos vos trys valandos planavimui, scenarijaus rašymui, vaidmenų pasiskirstymui, repeticijoms bei filmavimui. Kadangi visas montažas atliekamas filmavimo kameroje, reikia skrupulingai suplanuoti kiekvieną sceną ir filmuoti remiantis nustatyta seka. Renginys užbaigiamas sukurtų filmų premjeromis ir apdovanojimų ceremonija.


Mokymosi rezultatai

Šioje smagioje, juoko kupinoje komandinėje užduotyje dalyviai atsikrato suvaržymų ir tampa kūrėjais. Užduotis provokuoja išeiti iš komforto zonos ir imtis vaidybos, scenarijaus rašymo ir filmavimo veiklų. Laiko duota mažai, tad komandinis darbas, strategija, efektyvus vaidmenų bei užduočių paskirstymas ir įgyvendinimas yra lemtingi veiksniai, nuo kurių priklauso komandos sėkmė. Filmuodamos ir perfilmuodamos savo filmus, komandos išmoksta darbo meistriškumo esant griežtam grafikui.


Related Testimonial

Renginys buvo įspūdingas ir puikiai suorganizuotas! Mūsų komanda jį įvertino puikiai, o aš asmeniškai esu labai dėkingas visiems, kas prisidėjo prie renginio sėkmės. Dar kartą dėkoju!

Siemens Healthcare Diagnostics

Atsiųskite užklausą