Tunivisions Group derina darbą su malonumais

Paskelbta 2019-12-02

2019 metų Kovo 8 dieną, penktadienį, „ Tunivisions“ darbuotojai dalyvavo bendruose virtualios realybės komandos formavimo užsiėmimuose „The Infinite Loop“.

„Tunivision Group“ yra žiniasklaidos įmonė, įkurta 1997 metais. Įmonė yra internetinio žurnalo Tunise Tunevisions.net kūrėja. Tunise ji yra didžiausia internetinė platforma Prancūzų kalba, kuri daugiausiai dėmesio skiria naujienoms ir socialinėms problemoms.

R team building The infinite loop tunivisions

VR užsiėmimai buvo sukurti siekiant pagerinti bendravimą ir tarpusavio bendradarbiavimą. Užsiėmimų dalyviai buvo suskirstyti į dvi grupes ir draugiškai varžėsi gelbėdami virtualiame pasaulyje įstrigusį išgalvotą personažą.

R team building The infinite loop tunivisions

Kiekvienai komandai buvo suteiktos instrukcijos bei VR įranga. Komandos nariai pasikeisdami žengė į virtualų pasaulį ir likusiai komandos daliai stengėsi nupasakoti savo matomus vaizdus. Kiti komandos nariai turėjo įdėmiai klausytis ir pagal instrukcijų lape esančią informaciją pateikti nurodymus VR įrangą dėvinčiam asmeniui. Greičiausiai reagavusios, efektyviai informacija besidalijusios ir novatoriškai problemas sprendusios komandos sugebėjo rasti optimaliausius sprendimus ir galėjo tęsti žaidimą.

VR team building The infinite loop tunivisions

Žaidimo pabaigoje dalyviams buvo rodomas pristatymas ir vyko rezultatų aptarimas. Pristatymo pradžioje buvo pateikiami dalyvių taikyti metodai, o vėliau jiems buvo pateiktas ir optimalus veiksmų planas. Dalyviams tai buvo puiku galimybė aptarti mokymus ir virtualias situacijas palyginti su realiomis situacijomis darbe.

R team building The infinite loop tunivisions

Žiniasklaidos industrija yra greita ir pašėlusi. „The Infinite Loop“ užsiėmimų metu „Tunvisions“ darbuotojai galėjo įvertinti greito mąstymo ir procesų tobulinimo svarbą. Taip pat, kad sustojimas ir apmąstymas yra pagrindinis elementas, kuris reikalingas užtikrinti sklandų verslo veikimą.

R team building The infinite loop tunivisions

Derinant darbą su malonumu, „The Infinite Loop“ komandos formavimo užsiėmimai darbuotojams suteikė galimybę gerai leidžiant laiką pagerinti tarpusavio ryšius. Dalyviai paliudijo, kad jiems tai buvo kur kas įdomesni ir įtraukiantys mokymai, nei įprastiniai socialinių įgūdžių gerinimo kursai.

Visos klientų istorijos