Bringing People Together  Lloydspharmacy

„Lloyds Pharmacy“ sutelkia žmones

Paskelbė Mark Davenport 2013-10-22

Pirmaujanti JK farmacinių paslaugų kompanija naudoja programą „Orkestras!“, siekdama pabrėžti naują viziją ir etosą.

„Organizuojant svarbų renginį, labai svarbu tikėjimas ir pasitikėjimas paslaugos teikėjo profesionalumu, susikoncentravimas į klientą ir techninis atlikimas. Mano tikėjimas ir pasitikėjimas „Catalyst“ grindžiamas 7 metų aukštos kokybės jų organizuojamų renginių patirtimi. Jie viršijo mūsų lūkesčius, ši organizacija mūsų niekada nenuvylė.“ – „Lloydspharmacy“

Klausimai ir atsakymai

(„Lloydspharmacy“ atsakymai)

Koks buvo renginio tikslas?

Žmogiškųjų išteklių skyrius buvo pertvarkytas iš esmės, todėl atsirado aiškus poreikis kartu sutelkti žmones, sudominti juos nauja žmogiškųjų išteklių skyriaus vizija ir ideologija. Buvo nuspręsta pasirinkti išvyką, siekiant suvienyti komandą, žmones įtraukiant į unikalią ir įsimintiną bendrą veiklą.

Mane natūraliai įkvėpė „Catalyst Teambuilding“, nors ir naudojausi renginių organizavimo ir valdymo bei komandos formavimo paslaugas teikiančiomis organizacijomis... kai renginiai dideli, o man reikia įmonės, kuri tikrai tai įgyvendintų, aš visada pirmiausiai kreipiuosi į „Catalyst“.

Kodėl pasirinkote „Catalyst Teambuilding“?

Organizuojant svarbų renginį, labai svarbu tikėjimas ir pasitikėjimas paslaugos teikėjo profesionalumu, susikoncentravimas į klientą ir techninis atlikimas. Mano tikėjimas ir pasitikėjimas „Catalyst“ grindžiamas 7 metų aukštos kokybės jų organizuojamų renginių patirtimi. Jie viršijo mūsų lūkesčius, ši organizacija mūsų niekada nenuvylė.

Kodėl pasirinkote programą „Orkestras“?

Aš norėjau kažko tikrai unikalaus... kažko, kas mestų iššūkį žmonių mąstysenai ir galbūt ribotiems įsitikinimams apie tai, kas įmanoma. Aš pasirinkau programą „Orkestras!“ ir glaudžiai bendradarbiavau su mūsų paskyros direktoriumi siekiant renginį, jo poziciją ir patirtį pritaikyti mūsų labai specifiniams poreikiams.

Kaip vyko renginys?

Mes šį renginį sąmoningai pozicionavome labai paprastai: susodinome 70 žmonių komandą, kurie galvojo, kad tik klausosi muzikantų grupės, grojančios tinkamai atpalaiduojančią ir apmąstymus skatinančią muziką. Jiems buvo staigmena ir visiškai netikėta, kai stalams pasisukus, jie išgirdo, kad per ateinančias 2 valandas jie išmoks groti muzikos instrumentais ir vėl sugrįš kartu kaip 70 žmonių orkestras, kad sugrotų muzikos kūrinį.

Mėgstamiausius instrumentus išsikovojusi komanda buvo suskirstyta į atskiras grupeles – medinių pučiamųjų, styginių, perkusijos ir t.t. Kitas 90 minučių komandos buvo atsakingai mokomos atlikti muzikinį kūrinį….žingsnis po žingsnio, nė vieno nepaliekant nuošaly. Pasitikėjimas išaugo, o tai, ką įmanoma pasiekti kartu, tapo akivaizdu.

Ar pavyko?

Aš nebūčiau patikėjęs, kad 70 žmonių komanda per tokį trumpą laiką galėtų taip gerai sugroti muzikinį kūrinį. Atrodytų, neįveikiama užduotis buvo įveikta….pasitelkiant komandos pastangas, norą puikiai pasirodyti ir padedant vienas kitam…. stiprios pamokos bet kuriais pokyčių ir restruktūrizavimo laikotarpiais.

Profesionalūs muzikantai buvo nuostabūs….Tiek muzikantai, tiek mokytojai

Reikėjo pajausti kambaryje sklandančią energiją, žmonės buvo tiesiog pakerėti….jie žavėjosi savo pasiekimais, kuriuos padėjo pasiekti komandos stiprybė ir optimizmas dėl ateities. Praėjus dviem savaitėms po renginio, jie vis dar apie jį kalbėjo! Mūsų asmeninių DVD kopijų, ekrano užsklandų ir pelyčių kilimėlių naudojimas padėjo įtvirtinti šiuos teigiamus jausmus ir pastoviai priminė apie šią dieną.

Nuostabus renginys….puikiai įgyvendintas.

Visos klientų istorijos