„Deloitte“ pradėjo konferenciją griaudint ovacijoms

Paskelbta 2013-11-12

Tarptautinis profesionalias paslaugas teikiantis tinklas pasitelkė programą „Orkestras!“, kad atidarytų savo „Senior Partners“ konferenciją.

Apie įmonę

Jų pačių žodžiais tariant, „Deloitte“ yra „prekinis ženklas, kuris vienija nepriklausomose įmonėse visame pasaulyje dirbančius dešimtis tūkstančių specialistų, kurie bendradarbiauja pasirinktiems klientams teikdami audito, konsultavimo, finansinio konsultavimo, rizikos valdymo ir su mokesčiais susijusias paslaugas“. „Deloitte“, kuri yra viena iš „Big 4“ profesionalių paslaugų įmonių, įdarbina pasaulyje geidžiamiausius talentus ir toliau sėkmingai auga.

egi:live communication“ specializuojasi specialių strateginių renginių, skirtų tarptautinių įmonių lyderiams, organizavime. Turėdami 20 metų patirtį, jie padeda ambicingoms tarptautinėms įmonėms pasiekti išskirtinį ir tvarų augimą, sukuriant aplinką, kurioje jos gali dalytis žiniomis ir siekiais bei tobulinti savo įmonės strategiją.

„Catalyst“ ir programos „Orkestras!“ pasirinkimas

„egi:live“ kartu su „Deloitte“ kreipėsi į „Catalyst“, ieškodami energingo renginio, kuris galėtų atidaryti „Deloitte“ „Senior partners“ konferenciją. Reikėjo, kad renginys atspindėtų „Deloitte“ pagrindines vertybes ir pabrėžtų jų požiūrį – „galiu padaryti“.

Unikali ir specialiai renginiui pritaikyta bei šiek tiek netikėta programos „Orkestras!“ versija buvo puikus sprendimas.

Renginys

Vakarą, prieš prasidedant „Senior partners“ konferencijai, į savo viešbutį atvyko penkiasdešimt „Deloitte“ savanorių, kad išklausytų netikėtą instruktažą. Nežinodami ko tikėtis, jie susirinko bare, o tuo metu už durų jų jau laukė profesionalūs muzikantai ir penkiasdešimt orkestro instrumentų.

Durys atsivėrė, o dirigentas paaiškino, kad savanoriai rytoj atidarys vyresniųjų partnerių konferenciją atlikdami simfoninio orkestro pasirodymą!

Naudodamiesi mūsų patikrintu ir išbandytu programos „Orkestras!“ formatu, savanoriai dvi valandas stengėsi pasiekti patį geriausią rezultatą. Savanoriams virstant iš visiškų naujokų į realų simfoninį orkestrą, „egi:live“ filmavo jų emocijas ir įrašė keletą trumpų interviu.

Sekantį rytą, po galutinės peržiūros ir generalinės repeticijos, buvo paruošta scena. Susėdus konferencijos „Senior partners“ dalyviams, buvo paleistas vaizdo įrašas, pristatantis iššūkį. Tuomet orkestras pasirodė ant scenos, o salėje įsivyravo tyla, kai dirigentas iškėlė savo batutą. Savanoriai prieš 700 žmonių (savo vadovų!) atliko nuoseklų pasirodymą, kurį užbaigė griaudint audringoms ovacijoms.

Investicijų grąža

  • „Orkestras!“ sėkmingai pademonstravo „Deloitte“ žmonių pasiekimus, puikią sėkmę ir „galiu padaryti“ požiūrį.
  • Programa buvo sėkminga ir padėjo sukuri įkvepiantį bei įdomų renginį.
„Ačiū už puikų šou atidarymą. Esu tikras, jog jūs pastebėjote, kaip „Deloitte“ mėgavosi renginiu. Aš niekada iki šiol nebuvau matęs, kad ši auditorija plotų atsistojusi!“ „Deloitte“ ir „egi:live“

Spauskite čia, jei norite gauti daugiau informacijos apie programą „Orkestras!

Visos klientų istorijos