Go Team Study Mission - Dubai Tourism

„Dubai Tourism“ tyrinėja Dubajų su „Go Team“

Paskelbta 2015-05-07

Dubajaus turizmo surengta komandos studijų misija buvo pažintinis susitikimas, kurio metu komandos galėjo daugiau sužinoti apie Dubajaus istoriją. Dalyviai keliavo po istorinį Dubajų ir vandens keliais narpliodami užduotis, susijusias su Dubajaus atradimu, išgirdo apie arabų tradicijas ir papročius, pasakojančius, kaip Emyratų gyventojai gyveno prieš aptinkant naftą!

Kaip tai vyko?

Kiekvienai komandai buvo duota Samsung galaxy planšetė, kurioje įdiegta Go Team programėlė, su neribotu interneto ryšiu. Naudodami Go Team programėlę su GPS navigacija ir įvairias užuominas bei pastabas, klientai buvo vedami prie 14 kontrolės punktų, pradedant Šeicho Mohammedo centru, kad jie susipažintų su vietine kultūra. Pirmoji užduotis buvo ištyrinėti seniausią Dubajaus vietą ikoninėje Bastakijos srityje, pastatytoje 1890-aisiais. Pasimokę daryti tradicinius arabiškus kilimus, dalyviai išvyko į Dubajaus muziejų – Al Fahidi fortą, seniausią Dubajaus pastatą, kuris buvo pastatytas 1787 metais.

Po istorijos pamokos visi išsirengė į Bur Dubai Souk pasidabinti tradiciniais drabužiais ir nusifotografuoti prie vietinių mečečių. Tada keliautojai turėjo perplaukti upelį tradiciniu mediniu laivu abra į kitą miestelio pusę, kur vyko mainai ir buvo deramasi dėl geriausių kainų Dubajuje už auksą ir prieskonius. Dalyviai gavo dovanų ir suvenyrų, kurie išliks visą gyvenimą! Komandos turėjo atlikti konkrečias užduotis, kaip antai, foto iššūkius, apsipirkimo užduotis ir atsisakyti į loginius klausimus.

Visos klientų istorijos