„ADDM“ lenktyniavo „Yas Island F1“ lenktynių trasoje

Paskelbta 2010-06-02

Pirmosios Abu Dabio „Grand Prix“ F1 lenktynės vyko praeitą lapkritį. Jos susilaukė daug fanfarų ir dėmesio. Mūsų partneriai JAE, „biz-events“, nepraleido galimybės išbandyti „Formulė 1“ lenktynių trasos.

Jiems pasisekė dirbti su trimis klientais, kurie norėjo išbandyti „Catalyst“ nuostabų „Formulė 1“ iššūkį. Jie nusprendė šią programą išbandyti naujoje „Yas Island“ lenktynių trasoje.

Komandos galėjo ne tik lenktyniauti lenktynių trasoje, bet ir konstruoti savo kartotinius automobilius tokiuose pačiuose garažuose, kokiais naudojasi „Ferrari“ ir „McLaren“. Plevėsuojant daugybei vėliavų ir skambant lenktynėms tinkamai muzikai, „biz-events“ sugebėjo atkurti (tam tikru mastu!) tikrų „F1“ lenktynių atmosferą, kurioje jautėsi rimta konkurencija tarp dalyvaujančių komandų.

Lenktynių trasos savininkai, „ADMM“, labai susižavėjo „Formule 1“, todėl šią programą nori pardavinėti savo klientams ir įsteigti papildomą prizą nugalėjusios komandos nariams - juos pavėžinti „Porsche“ sportiniu automobiliu lenktynių trasoje! Brmm! Brmm

Spauskite čia, jei norite gauti daugiau informacijos apie „Formulė 1

Visos klientų istorijos