„Google Japan“ mokosi dirbti komandoje

Paskelbta 2015-01-16

Trisdešimt Google Japan darbuotojų susitiko poilsio centro krepšinio aikštelėje surengtame įspūdingame komandos formavimo renginyje Flat Out Formulė 1.

Įmonės Google Japan darbuotojai dalyvavo Tokijuje surengtoje komandos kūrimo užduotyje Flat out“ Formulė 1, kurią padėjo organizuoti Catalyst Global“partneriai Work Happiness Japan. Komandos per 2 valandas sukūrė ir lenktyniavo F1 lenktyninių automobilių modelių kopijomis.

Google dalyviai buvo padalyti į 3 komandas, besirungiančias viena su kita kuriant F1 lenktyninio automobilio modelio kopiją iš kartono, sugalvojant jai prekės ženklą ir lenktyniaujant su kitomis komandomis iki pat finišo linijos! Komandos gavo Flat Out kartoninius komplektus, įrankius ir instrukcijas, kaip dirbti komandoje ir sukurti strategiją bei bendradarbiauti kuriant realaus dydžio lenktyninį automobilį. Tada komandos turėjo papuošti savo automobilius prekių ženklais ir pasirengti didžiosioms lenktynėms!

Komandos pastatė savo F1 automobilius prie starto linijos ir pamojamus vėliavėle pakėlė juos bei pasileido tiesiai keliu! Lenktynės buvo laimėtos pačiomis paskutinėmis akimirkomis aidint garsiems šūksniams ir sveikinimams! Komandos sveikino viena kitą, reiškė susižavėjimą viena kitos automobiliais ir dalijosi pergalę atnešusiomis strategijomis.

Norėdami sužinoti, kaip mes galime surengti Flat Out F1 renginį Jūsų kitos konferencijos, komandos formavimo renginio ar darbuotojų išvykos metu, susiekite su mumis.

Visos klientų istorijos