„DStv Digital Media“ pamušė komandos formavimo rekordą

Paskelbta 2017-03-13

Vasario mėnesį komandos iš „DStv Digital Media“ pagerino dabartinį pasaulio rekordą, aplenkdamos virš 600 komandų iš viso pasaulio. „Dream Team Catalyst“ pravedė net 6 „Beat the Box“ sesijas vasario 15 - 16 dienomis.

Pirmą dieną visi buvo nustebinti, nes 2 komanda pamušė dabartinį pasaulio rekordą. Tačiau jie garbe mėgavosi mažiau nei 24 valandas, nes antrąją dieną šio iššūkio paskatinta 5 komanda pamušė savo pačių pasiektą rekordą ir tapo naujausiais „Beat the Box“ čempionais pasaulyje (tai buvo greičiausias laikas nuo 2016 metų sausio mėn.). „Dream Team Catalyst“ specialistai gyrė dalyvius už jų gebėjimą greitai suvokti bendradarbiavimo svarbą šiame, atrodo, konkurencingame žaidime, o dar svarbiau - už jų gebėjimą sukurti ir įgyvendinti nepriekaištingą planą, dalintis savo žiniomis ir panaudoti visų 22 komandų narių stipriąsias puses.

„Beat the Box“ yra originalus komandos formavimo žaidimas, kuriame komandos apjungia savo įvairius gebėjimus, kad susidorotų su daugybe įvairių iššūkių, galvosūkių, mįslių, loginių uždavinių ir veiksmų, kuriant kūrybiškus kodo iššifravimo sprendimus. Norint laimėti, jie turi įvesti kodą į belaidę klaviatūrą ir atrakinti dėžę iki pasibaigiant laikui! „Beat the Box“ rinkoje atsirado 2016 metais, o platinamas buvo per „Catalyst Global“ komandos formavimo tinklą. Jo populiarumas netrukus išaugo visame „Catalyst Global“ tinkle, kurį sudaro net 52 atstovaujančios šalys.

Jis pritraukė organizacijų iš viso pasaulio dėmesį, todėl konkurencija labai aštri! Buvo priimtos griežtos taisyklės, siekiant užtikrinti, kad taškai būtų tiksliai skaičiuojami ir fiksuojami. Naujasis „DStv Digital Media“ nustatytas standartas yra neįtikėtinas - 55 min. ir 30 sek. Kiek laiko šis rekordas gali išsilaikyti, jei šiame populiariame komandos formavimo renginyje dalyvauja šimtai komandų iš 6 žemynų? Ar įmanoma užduotis įvykdyti per mažiau nei 55 min.?

„DStv Digital Media“ programa yra tęstinio mokymo ir komandos formavimo programos, kuri pradėta vykdyti 2016 metais, dalis. Programa, kurią unikaliai suprojektavo „Dream Team Catalyst“ iš Pietų Afrikos, glaudžiai konsultuojantis su „DStv Digital Media“, užtikrina ilgalaikius ir įsimenamus rezultatus. Ši programa pradėta vykdyti praėjusį rugsėjį kartu su kita įtraukiančia ir labai naudinga komandos formavimo veikla „Orkestras!“ Ši programa paimta iš „Catalyst Global“ plataus produktų asortimento. Jos metu asmenys per mažiau nei 2 valandas tampa grojančiu orkestru. Vaizdo įraše matomas dalyvių veiduose atsispindintis bendradarbiavimo džiaugsmas privers nubraukti ašarą! Sekančiame programos etape komandos iš „DStv Digital Media“ dalyvavo „FreshBiz“ dirbtuvėse ir žaidimais paremtuose mokymuose, kurie ugdo verslumą. „Catalyst Global“ tinkle platinamas „Fresh Biz“ sėkmingai buvo pristatytas daugiau nei 50 000 dirbtuvių dalyviams iš 20 šalių.

„DStv Digital Media“ įmonė „Careers in Africa Employer of Choice“ apdovanojimuose buvo išrinkta kaip viena geriausių darbdavių, išlaikanti savo puikios darbo vietos reputaciją. Daugiau nei 25 metus „Dream Team Catalyst“ įgyvendina įdomias ir įtraukiančias komandos formavimo ir mokymų programas, kurios skatina pasitikėjimą, bendradarbiavimą ir bendravimą, siekiant pakelti asmenų darbinės laimės lygį ir padėti įmonėms pasiekti puikių rezultatų.

Visos klientų istorijos