Komandos iš AXA Asia, visiškai įsitraukė į Go Team

Paskelbta 2019-04-01

Aukščiausias Regioninis AXA Asia Investicijų Vadovas, Arnaud Mounier, kalbasi su David Simpson, Team building Asia atstovu.

Kokia buvo jūsų patirtis su "Go Team"?

Mes esame atlike daug tokių "lobių paieškų" bei tokio tipo strateginių kompanijos išvykų, tačiau naudojantis planšetiniais kompiuteriais, kaip įrankiais, žmonėms yra išties galingas dalykas, leidžiantis atlikti naujos rūšies "lobių medžiokes" - fotografuoti bei realiu laiku gauti komandos atsiliepimus. Todėl manau, kad tai buvo iš ties šaunu.

O kokius komandos narių asmeninius bruožus pamatėte? Ar ką nors pastebėjote?

Jei pagalvoji apie klasikinę lobių medžioklę, tai ten būna vienas žmogus, nešinas žemėlapiu, o kiti tame nelabai dalyvauja. Aš manau, kad su šio tipo aplikacija ir šios rūšies prietaisais, visi žmonės nori dalyvauti ir tai buvo tikrai įtraukiantis dalykas visiems komandos nariams.

Kas, jūsų nuomone, apibendrina "Go Team" programėlės šauniąsias puses?

Iš esmės, yra pasitelkiamos tikros šiandieninės technologijos tam, kad būtų iliustruota, kaip galime naudotis programa ne tik linksmam laiko praleidimui, bet ir verslui, o tai mums buvo išties svarbu, kadangi mes norime tokios sąsajos verslo aplinkoje. Taigi, manau, jog tai iš ties puiku.

Visos klientų istorijos