Catalyst Team Building tinklas

„Catalyst“ komandos formavimo tinklas yra didžiausia komandos formavimo paslaugų teikėjų bendruomenė pasaulyje, kurią atstovauja specialistai iš daugiau nei 50 pasaulio šalių.

Mes kasdien tarpusavyje dalinamės idėjomis, ištekliais, geriausiomis praktikomis ir verslo galimybėmis, siekdami savo klientams sukurti aktualias ir vertingas komandos formavimo programas.

Jei norite surasti „Catalyst“ tinklo atstovą kurioje nors šalyje, spustelėkite ant regiono arba susisiekite su „Catalyst Global“ pagrindiniu biuru, o mes jus nukreipsime teisinga kryptimi.

catalyst asia zone
„Catalyst“ Azijos regione

Vienija bendras tikslas: atnešti pokyčių asmenims ir organizacijoms visame Azijos ir Ramiojo vandenyno regione, pasinaudojant „Catalyst“ mokymų ir komandos formavimo programomis.

Skaityti daugiau
EUro zone
„Catalyst“ Europoje

Geriausios Europos komandos formavimo ir renginių organizavimo įmonės bendradarbiauja, kad organizacijoms visoje Europoje nuosekliai padėtų pasiekti puikių rezultatų.

Skaityti daugiau
americas-zone
„Catalyst“ Amerikos regione

Bendradarbiavimas ir dalijimasis geriausia praktika, siekiant užtikrinti, kad „Catalyst“ komandos formavimo produktai atneštų pokyčių organizacijoms visame Amerikos regione.

Skaityti daugiau
africa middle east
„Catalyst“ Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose

Bendradarbiaujame, kad „Catalyst“ komandos formavimo produktus galėtume pasiūlyti klientams visoje Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose.

Skaityti daugiau