catalyst baltic

Apie Catalyst Baltic

„Catalyst Baltic“ yra išskirtiniai licencijuoti „Catalyst Global“ atstovai Baltijos šalyse. Turėdami biurus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje mes galime padėti Jums suorganizuoti renginius bet kurioje iš šių šalių.

Kodėl verta rinktis „Catalyst“?

„Catalyst Global“ organizacija yra plačiai žinoma kaip pasaulinė lyderė novatoriško komandos formavimo srityje, kurios programos yra pelniusios ne vieną apdovanojimą.

Programų įvairovė

Esame gerai žinomi dėl savo įspūdingo komandos formavimo programų portfelio, kurį sudaro 140 skirtingų programų. Kiekvienai situacijai, progai, kiekvienam tikslui pasiekti, bet kokiai grupei, pagal turimą biudžetą ir laiką galime pritaikyti geriausiai Jums tinkantį renginį.

Aukšti standartai

Kadangi esame „Catalyst Global“ grupės dalis , visas komandos formavimo programas ir verslui skirtus mokomuosius žaidimus įgyvendiname laikydamiesi nustatytų aukštų standartų.

Mūsų santykiai su Jumis

Mums patinka bendrauti su savo auditorija, įkvėpti dalyvius siekti tikslų ir padėti kurti pokyčius. Manome, kad mūsų komandos formavimo programos padės įgyvendinti Jūsų tikslus ir atnešti ilgalaikių rezultatų!

Leiskite dirbti su Jumis ir pasiūlyti Jūsų grupei tinkamiausią sprendimą . Susisiekime.

Susisiekite su Catalyst Lietuvoje

Catalyst Baltic