Apie Catalyst Global


„Catalyst Global“ – įmonių komandos formavimo pradininkai bei lyderiai šiame versle, šiuo metu turintys virš 140 skirtingų programų. 2017 metais visame pasaulyje buvo įvykdyta 3140 „Catalyst“ komandos formavimo veiklų, kuriose dalyvavo daugiau nei ketvirtis milijono žmonių!


Aukšti standartai ir inovacijos

„Catalyst Global“ itin vertina savo produktų kokybę ir profesionalumą juos parduodant ir pritaikant unikaliems kiekvieno kliento poreikiams. Tinklo partneriams nuolat vykdomi išsamūs mokymai, kasdien dalinamasi žiniomis ir geriausiomis praktikomis.

Domėdamiesi motyvacinės psichologijos tendencijomis, gilindamiesi į naujausias technologijas, remdamiesi išsamiais tyrimais ir originaliomis idėjomis, „Catalyst Global“ kuria inovatyvius ir kūrybiškus komandos formavimo produktus. Nuosekliai laikantis aukštų standartų visame pasaulyje, produktų portfelis nuolatos plečiasi, o taip pat ir patenkintų klientų sąrašas!


Globalus produktų pateikimas

„Catalyst Global“ komandos formavimo tinklas šiuo metu yra didžiausias pasaulyje, turintis atstovus daugiau nei 90-yje šalių. Mes suprantame tarptautinių ir multikultūrinių organizacijų poreikius, tad jei norite surengti renginių seriją keliuose regionuose arba vieną renginį bet kurioje pasaulio vietoje, „Catalyst“ komanda tai įgyvendins.

„Catalyst“ komandos formavimas – tai tikras „katalizatorius“ ilgalaikėms permainoms viso pasaulio organizacijose.