Žaislų fabrikas

Padovanokite savo kurtus žaislus vaikams

2 - 3 val.
Patalpoje
Bendradarbiavimas
10 - Neribotai

Apie

Komandos gauna po maišą įvairiausių medinių detalių ir iššūkį – sukurti aukštos kokybės žaislus nepasiturinčių šeimų vaikams. Sukonstravus pasirinkto dizaino žaislus, prasideda dažymas bei dekoravimas, pasitelkiant, pavyzdžiui, organizacijos spalvas ir logotipus. Galiausiai, naudodamos sukurtus žaislus, komandos sugalvoja keletą smagių edukacinių žaidimų, taip padidindamos sukurto produkto vertę. Visi žaislai dovanojami mokykloms, vaikų namams ar labdaringoms organizacijoms.


Mokymosi rezultatai

Tai įkvepianti ir maloni veikla, kurios metu komandos susitelkia efektyviam darbui, siekdamos vieningo tikslo - klientų (šiuo atveju, vaikų) poreikių patenkinimo. Kadangi vertinama ne tik kokybė, bet ir užduoties įvykdymas laiku, tad dalyviai privalo dirbti komandomis ir nenukrypti nuo tikslo. Visų narių įsitraukimas yra būtinas komandos sėkmei. Esminis veiklos aspektas – ugdoma įmonės socialinė atsakomybė.

Įmonės socialinės atsakomybės rezultatai

Žaislai ir bet kokia žaidimų medžiaga aukojami vaikų namams, mokykloms ar kitoms jūsų pasirinktoms labdarą vaikams teikiančioms organizacijoms.


Related Testimonial

Ačiū, kad pasiūlėte išbandyti programą „Žaislų fabrikas“. Mes ne tik sužinojome daugiau apie tai, kaip dirbti kartu ir pakeisti savo požiūrį į klientus. Mes po renginio jautėmės taip, tarsi būtume kažką padarę, kas privertė šypsotis poreikių turinčius vaikus. Tai mūsų komandos geros savijautos veiksnys.

WWT

Atsiųskite užklausą