Quickfire - Futbolas

Virtualus futbolas komandos formavimui

30 min. - 1.5 val.
Patalpoje
Konkurencija / Bendradarbiavimas
8 - Neribotai

Apie

Quickfire Futbolas – tai sumaniai sukurtas virtualus žaidimas, skatinantis įsitraukimą nuotolinėse komandose. Komandos turi įveikti 5 mačus, o kiekviename iš jų – po 7 užduotis. Kiekvieno mačo metu kapitono rolė yra perduodama vis kitam žaidėjui. Nors žaidimo tema – futbolas, užduočių kratinyje pilna tiek kūrybinių iššūkių, tiek žaibiškų viktorinos stiliaus klausimų, tiek komandinių fotosesijų. Žaidėjai turi išlikti lankstūs, apgalvoti strategiją ir laimėti kuo daugiau taškų. Visas veiksmas vyksta patogioje Quickfire programėlėje.

Mokymosi rezultatai

Quickfire Futbolas – tai galimybė pasilinksminti, geriau vienas kitą pažinti ir sukurti kuo daugiau malonių bendrų akimirkų, kurių taip trūksta virtualioje darbo aplinkoje. Visiems pažįstama tema bei užduočių įvairovė padės pagerinti ryšį net ir nuotoliniu būdu, o taip pat suteiks produktyvumo virtualiems susitikimams. Kapitono rolės perdavimas leis žaidėjams pasitobulinti lyderystės įgūdžius saugioje aplinkoje. Šis žaidimas paskatins komandas išnaudoti kiekvieno nario stiprybes siekiant bendro rezultato.

remote team building

Programa nuotolinėms komandoms

Ši veikla buvo specialiai sukurta komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu – iš namų, skirtingų miestų ar net šalių. Patinka programa, tačiau norite gyvo ar hibridinio (kai tik dalis komandos dirba per nuotolį) renginio? Parašykite mums ir pritaikysime programą pagal jūsų komandos poreikius.

web or app

Interneto naršyklėje arba programėlėje valdomi nuotoliniai žaidimai
Parinksime jūsų situacijai labiausiai tinkančią nuotolinę komandos formavimo programą – valdomą naršyklėje arba specialioje mobilioje programėlėje.

Atsiųskite užklausą