Impact

Ženkite žingsnį link tvarios ateities

1 - 2 val.
Patalpoje ir lauke
Bendradarbiavimas
4 - Neribotai

Apie

IMPACT yra programėlėje valdomas komandos formavimo žaidimas, pritaikytas tiek gyviems renginiams, tiek nuotoliniams ar hibridiniams. Žaidimo dėmesio centre – 17 darnaus vystymosi tikslų (DVT), su kuriais dalyviai supažindinami pradžioje. Gavusios po planšetinį kompiuterį komandos keliauja per skirtingo sudėtingumo lygius ir siekia surinkti kuo daugiau taškų. Laukia įvairios su DVT susijusios užduotys: tiek žinias patikrinantys klausimai, tiek loginiai galvosūkiai, tiek kūrybiškumo reikalaujantys foto iššūkiai.

Mokymosi rezultatai


Sėkmingos komandos išmoksta efektyviai dirbti kartu, gerai suprasti žaidimo taisykles ir, spaudžiant laikui, išvystyti strategiją. Tik tos komandos, kurios gebės aiškiai komunikuoti ir efektyviai klausytis, pakils į rezultatų lentelės viršų. Dalyviai išmoks vertinti savo individualias stiprybes ir įgūdžių įvairovės naudą komandoje, tuo pačiu įgydami žinių kaip galėtų prisidėti prie tvaresnės ateities kūrimo.

Po IMPACT žaidimo komandos jaučia pakylėjimą ir vieningumą. Svarbiausia – dalyviai išmoksta apie DVT ir būdus, kaip galėtų pagerinti savo kasdienybę, jog prisidėtų prie ateities gerovės.

Įmonės socialinės atsakomybės rezultatai

Su šia programa, padedant B1G1 organizacijai, jūsų komanda gali kurti pokytį. B1G1 turi tris DVT paketus (Active Economy, Beautiful Society ir Clean Earth), kurie kartu padengia visus 17 tikslų.

together apartNuotolinė - Hibridinė

Ši programa buvo sukurta tiek vienoje, tiek skirtingose lokacijose dirbančioms, nuotolinėms bei hibridinėms komandoms. Jei jūsų komanda dirba iš namų, iš skirtingų ofisų ar net skirtingų šalių – parašykite mums ir pasiūlysime kaip pritaikyti veiklą pagal jūsų poreikius.

Atsiųskite užklausą