CSI Space Odyssey

Įraukianti virtuali CSI komandos formavimo veikla

1 - 1.5 val.
Patalpoje
Konkurencija
6 - Neribotai

Apie

„CSI Space Odyssey“ nukelia dalyvius į detektyvinį nuotykį – nužudymo vietą apleistame erdvėlaivyje. Akį traukianti grafika bei pabėgimo kambario stiliaus galvosūkiai garantuoja, jog visi dalyviai bus įsitraukę nuo pradžios iki galo. Programėlės vedamos komandos turės apjungti savo stipriąsias puses ir nuosekliai analizuoti įkalčius, judant per žaidimo lygius. Kiekviename lygyje atrakinamos 3D animacijos, kurios atskleidžia nepažymėtas erdvėlaivio dalis, kelia klausimus ir susijusius mįsles. Nuolatinė komunikacija yra gyvybiškai svarbi komandoms painiojantis tarp užuominų, pateiktų bylose, vaizdo įrašuose ir užkoduotose dėlionėse. Dalinantis pastebėjimais, komandoms pavyks išaiškinti paslaptį. Laikas tiksi, o norint tapti laimėtojais – svarbus pilnas įsitraukimas!

Mokymosi rezultatai

„CSI Space Odyssey" vysto lyderystės bei komandinio darbo įgūdžius, spaudžiant laikui bei varžovams. Sukurtas skirtingose lokacijose dirbančioms komandoms, „CSI Space Odyssey“ žaidimas kuria priklausymo komandai jausmą, pasitelkiant smagią ir įsimintiną veiklą bei įtraukiančią temą. Dalyviai tobulina savo socialinus įgūdžius, naudingus nuotoliniam darbui. Norėdami nugalėti, komandos nariai turi būti pastabūs ir budrūs bei užtikrinti, jog jų komunikacija yra aiški ir tiksli. Aktyvus kitų klausymas yra būtinas. Žaidimui vystantis, stiprėja konkurencinė dvasia ir skatinamas pilnas visų dalyvių įsitraukimas.

remote team building

Programa nuotolinėms komandoms

Ši veikla buvo specialiai sukurta komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu – iš namų, skirtingų miestų ar net šalių. Patinka programa, tačiau norite gyvo ar hibridinio (kai tik dalis komandos dirba per nuotolį) renginio? Parašykite mums ir pritaikysime programą pagal jūsų komandos poreikius.

web or app

Interneto naršyklėje arba programėlėje valdomi nuotoliniai žaidimai
Parinksime jūsų situacijai labiausiai tinkančią nuotolinę komandos formavimo programą – valdomą naršyklėje arba specialioje mobilioje programėlėje.

Atsiųskite užklausą