Sveikatos priežiūros darbuotojai sodina medžius

Paskelbta 2011-09-27

Nepalankioje padėtyje esančios Liverpulio zonos (JK) neseniai gavo naudos iš mūsų su ĮSA susijusios veiklos „Tree Mend Us“. 130 dalyvių pasiraitojo savo rankoves ir pasinėrė į medžių sodinimo „medžioklę“, kad įneštų gyvybės 11 miesto vietovių.

Sveikatos priežiūros atstovai „Hilton“ viešbutyje vykusioje konferencijoje suformavo 15 komandų, siekiančių įgyvendinti iššūkį ir pasodinti virš 130 medžių kruopščiai išnagrinėtose vietovėse, kurių atstumas iki viešbučio - tiesiog stulbinančiai didelis. Apsiginklavę kastuvais ir laistytuvais, bei pilnais glėbiais mažų medžių sodinukų, komandos pradėjo savo misiją, siekiant „atiduoti grąžą“ bendruomenei.

„Catalyst Teambuilding“ siekė užtikrinti, kad „Tree Mend Us“ turėtų ilgalaikį poveikį. Labai daug laiko buvo skirta deryboms su vietos atstovais, siekiant užtikrinti, kad ne pelno siekiančios organizacijos gautų naudos iš mūsų kliento tiesioginių veiksmų.

Visi tikėjo šios grupės energija, kuri kartu dirbo, kad per neįtikėtinai trumpą laiką medžiais apsodintų reikiamas vietas. Daugelis savanoriškų organizacijų, kurioms jie padėjo, turėjo dirbti su ribotu biudžetu, tačiau jų narių asmeniškas atsidavimas teigiamai paveikė jų bendruomenę ir aplinką. Mokyklos, bendruomenių centrai, gyventojų asociacijos ir „Feed The Homeless“ programų vykdytojai buvo labai dėkingi už šios iniciatyvos įgyvendinimą.

Augant su ĮSA susijusių komandos formavimo veiklų paklausai, „Catalyst Teambuilding“ yra pasiryžusi parengti daugiau komandinių idėjų, besiorientuojančių į sąžinę! Peržvelkite mūsų „Bendruomeniškumo ir socialinės atsakomybės“ kategoriją, kurioje pateiksime savo naujas programas.

Daugiau idėjų apie tai, kaip kitos mūsų asortimente esančios programos gali padėti „šiek tiek atiduoti grąžą“ bendruomenei, ieškokite čia

ĮSA - įmonių socialinė atsakomybė

Visos klientų istorijos