„HP“ pardavimų skyrius įgavo energijos ir susivienijo

Paskelbta 2017-07-04

Informacinių technologijų gigantai „HP“ dalyvavo unikaliame konferencijos „aktyvatoriuje“ – „Armonikėlių orkestras“, kuris pradėjo jų „HP“ pardavimų skyriaus konferenciją Pekine. Ši muzikinė komandos formavimo veikla suteikė energijos pliūpsnį, kurio reikėjo, norint 150 dalyvių transformuoti į didžiulę komandą – armonikėlių orkestrą. Muzika turi unikalią galią transformuoti asmenis ir komandas.

Suvokimas, kad muzikalumas yra įgimtas talentas, yra sudėtingas. Siekiant sukurti puikią muziką, dėmesys buvo nukreiptas į komandinį darbą ir mokymąsi vieniems iš kitų. Darbą su grupe pradėjome pravesdami keletą nesudėtingų kvėpavimo pratimų, siekiant užtikrinti, kad jiems lengvai pavyktų groti armonikėlėmis ir nepritrūktų oro.

Tuomet dalyviai pradėjo mokytis grojimo armonikėle pagrindų. Pasikliaudami vieni kitais jie sugebėjo susidoroti su dar sudėtingesnėmis užduotimis. Pasibaigus trumpiems apmokymams, visa delegacija pasiekė kulminaciją masinėje armonikėlių orkestro sesijoje, kurios kunkuliuojanti energija užtvindė salę. Tai padėjo atrasti naujas įžvalgas ir paskatino puikų komandinį darbą.

Įspėjame, jog ši veikla sulaužo visus apribojimus, kuriuos gali įveikti geras komandinis darbas, bendravimas ir tikėjimas, kad nieko nėra neįmanomo.
„Man teko organizuoti daug komandos formavimo veiklų, tad galiu pasakyti, kad „Armonikėlių orkestras“ yra tikrai unikali patirtis. Tai nuostabus konferencijos „ledlaužis“ ir puiki veikla, norint didelei žmonių grupei suteikti energijos. Dauguma dalyvių niekada rankose nėra turėję armonikėlės, tačiau sesijos pabaigoje jie sugebėjo atlikti „armonikėlių orkestrą“. Tai tiesiog parodo, kad puikiu komandiniu darbu galima pasiekti puikių rezultatų.”

Paul Sim, „HP“ organizatorius, Design & Marketing Pte Ltd.

Visos klientų istorijos