„Kingfisher“ švenčia kinų Naujuosius metus

Paskelbta 2018-02-08

Švenčiant kinų Naujuosius metus, „Kingfisher“, Europoje pirmaujantis pastatų renovavimo mažmenininkas, pasikvietė „Team Building Asia“, kad šie padėtų suorganizuoti tinkamą teminę ir šventinę komandos formavimui skirtą veiklą. „Dragon Squad“ - kūrybiška, muziką ir šokius apimanti komandos formavimo programa buvo idealus pasirinkimas!

Honkonge įsikūrusios „KSO“ įmonės komanda buvo suskirstyta į dvylika mažesnių komandų. Dalyviai labai įsitraukė kurdami, surinkdami ir dekoruodami milžinišką drakoną. Galiausiai, jie turėjo prikelti drakoną gyvenimui atlikdami energingą ir simbolinį drakono šokį, kad šis jiems ateinančiais metais atneštų laimę ir sėkmę.

dragon dance hong kong kso

Trumpai pristačius drakono svarbą Azijos kultūrai, dalyviai pradėjo surinkinėti šios didžiulės būtybės galvą ir uodegą. Akys, blakstienos, dantys ir judantys žandikauliai buvo suklijuoti kartu, prieš pradedant spalvoti, dažyti ir kiekvienai komandai šiai mistinei būtybei suteikiant unikalių bruožų, išryškinančių individualumą.

Vyko muzikos ir choreografijos pamokos kartu su kiekvienos komandos atstovais, atsakingais už muzikos parinkimą ir drakono šokio judesių sukūrimą. Komandos lyderiai užtikrino, kad jų likusios komandos nariai tarpusavyje susiderins atlikdami drakono šokį. Jie galėjo laimėti apdovanojimus už „Geriausią komandos pasirodymą“ ir „Geriausiai dekoruotą drakoną“.

„Programa „Dragon Squad“ yra puiki kūrybinė komandos formavimo veikla, kuri užtikrina puikų komandos dalyvavimą ir visų dalyvių susiderinimą.“

Valerie Cussenot, „KSO“ generalinis direktorius, Honkongas

Visos klientų istorijos