essence of excellence in china

Kvapnus „Mis China World“

Paskelbė Mark Davenport 2012-09-12

Mūsų partneriai „Acewood“, kurie yra įsikūrę Pekine, neseniai sukūrė mokymo programą 40 „Mis pasaulis“ pretendenčių. „Catalyst Global“ gavo pavydą keliančią užduotį – konkursui pateikti integruotą komandos formavimo programą.

Prieš prasidedant grožio konkursui Kinijoje, mes atlikome paskutinį savo aromatų kūrimo programos, „Tobulumo esencija“, bandymą. Galimybė suteikti komandos formavimo programą perspektyviam „Mis pasaulis“ konkursui suteikė mums idealią vietą pristatyti šį naują įdomų produktą.

„Catalyst Global“ direktorius Mark Davenport atskrido, kad palengvintų renginio organizavimą, kurį dalyviai labai gerai įvertino. Merginos, kurios buvo suskirstytos į 6 komandas, dirbo su mūsų aromatų kūrimo priemonėmis. Po trumpos apžvalgos apie kvepalų verslą, Mark kiekvienai komandai pateikė užduotį sukurti ir sumaišyti atskirus kvapus, kurie atitiktų grupėms parinktą tikslinę rinką. „Mis pasaulis“ teisėjai vertino ne tik komandinį darbą, bet ir tai, kaip komandos gerai suprato savo klientus, derindamos bazines, vidurines bei viršutines kvapų „natas“, kad sukurtų tobulą kvapą.

„Mane labai sužavėjo varžovių sukurta kvepalų kokybė. Iš tiesų, jie buvo tokie nuostabūs, kad kiekviena dalyvė pasiėmė po pavyzdį su savimi namo. Žinoma, „Mis pasaulis“ renginys buvo nepakartojamas, tačiau verta atsiminti ir tai, kad „Tobulumo esencija“ gali būti skirta ne vien tik žavioms merginoms. Sumaišant unikalius ingredientus, komandos gali sukurti vyriškus, moteriškus ir gaivius abejoms lytims tinkančius kvepalus.
Kvepalų kūrimas - labai įdomus ir interaktyvus procesas. Aš nedvejodamas noriu šią veiklą rekomenduoti vyriškai auditorijai. Per visus mūsų žaidimo bandymus mes susilaukėme didelio palaikymo iš vaikinų.
Kalbant apie šios programos susiejimą su verslo žinute, svarbu paminėti, kad šis pratimas iš tikrųjų skatina komandas užmegzti emocinį ryšį su savo klientais. Rinkoje nėra daug komandos formavimo programų, kurios nagrinėtų šią sritį.“

Mark Davenport atskleidžia dar daugiau faktų apie „Tobulumo esenciją“

Nesvarbu, ar jums reikia labai įdomaus „aktyvatoriaus“ konferencijai, priemonių klientų įsitraukimui nagrinėti, ar unikalaus renginio po vakarienės, tam puikiai tinkanti „Tobulumo esencija“ šiuo metu prieinama pas mūsų visus regioninius partnerius iš viso pasaulio. Artėjant šventiniam laikotarpiui, „Tobulumo esencija“ gali būti tuo magiškuoju ingredientu, leidžiančiu pradėti kalėdinį vakarėlį.

Visos klientų istorijos