Johnny Machiels Event Master

Johnny Machiels

„Event Masters“ valdantysis partneris

LinkedIN

„Event Masters“ valdantysis partneris, turintis 23 metų komandos formavimo, mokymų, vadovavimo komandai ir renginių organizavimo patirtį.

Johnny, kaip praktikantas, „Event Masters“ pradėjo dirbti prieš 23 metus. Išmėginęs skirtingus darbus įmonėje (studentas, praktikantas, asistentas, jaunesnysis ir vyresnysis darbuotojas), kartu su savo dviem kitais partneriais nusprendė perimti „Event Masters“ ir užimti valdančiojo partnerio poziciją. Nuo to laiko jis specializuojasi komandos formavime ir vadovauja tam skyriui. Jis taip pat atsako už „Entertraining“ ir logistikos skyrius. Johnny taip pat dėmesį skiria „Event Masters“ Prancūzijos skyriui ir vis labiau siekia kurti tvarias partnerystes, skirtas verslo augimui paremti. Taigi, šalia „Event Masters“ valdymo, jo kasdienį darbą sudaro aktyvus komandos formavimo programų pardavimas. Jis taip pat organizuoja komandinį darbą, jį palengvina ir dirba kaip MC. Jo stiprioji pusė - tai jo daugiakalbystė. Tai leidžia jam palengvinti komandos formavimą anglų, prancūzų ar olandų kalbomis. Keletas kitų privalumų:

  • Johnny reguliariai kuria naujas komandos formavimo koncepcijas. Tai leidžia skyriui išlikti novatoriškam.
  • Jis stebi komandos formavimo koncepcijas ir užtikrina, kad jos būtų atnaujinamos. Jis taip pat nuolat siekia tobulinti savo padalinį ir plėtoti verslą.
  • Johnny yra tikras komandos formavimo ambasadorius. Jis reguliariai rengia pristatymus mokyklose ir žmogiškųjų išteklių kongresuose. Remdamasis savo patirtimi, jis nori komandos formavimą padaryti profesionaliu žmogiškųjų išteklių įrankiu. Dėl šios priežasties buvo įsteigtas „Entertraining“ skyrius.
  • Derinys tarp mokymų ir smagaus komandos formavimo. Kai kurias idėjas taip pat galima panaudoti kandidatų įdarbinimui.