Tu tikrai gali

Išsirinkite iššūkius ir investuokite į savo pačių pasirodymą

1 - 4 val.
Patalpoje ir lauke
Konkurencija / Bendradarbiavimas
30 - Neribotai

Apie

Tai unikali e-platforma, kurioje komandos gali pasirinkti sau užduotis, įvertinti užduoties sudėtingumo lygį bei įgyvendinimo faktorių ir lažintis, jog užduotis įveiks! Jei per duotą laiką komanda įveikia iššūkį, ji gali padvigubinti savo statymą kito iššūkio metu. Jei pralaimi, praranda ne tik laiką ir investuotas pastangas, bet ir savo pirmines investicijas.


Mokymosi rezultatai

Šiame žaidime komandos turi išmokti veiksmingai ir efektyviai dirbti kartu, identifikuoti ir pasinaudoti kiekvieno asmens stipriosiomis pusėmis. Jie turi realistiškai vertinti savo kolektyvinius sugebėjimus. Po kiekvieno statymo svarbu iš naujo įvertinti sukurtą planą ir taikomus metodus. Laimi tos komandos, kurios tiksliai geba įvertinti savo gebėjimus ir efektyviai valdyti išteklius.


Tu tikrai gali mus išmokė, kaip yra svarbu į viską žvelgti ne tik iš savo požiūrio taško, realistiškai vertinti savo sugebėjimus ir suprasti, kad tai, kaip dirba kiti žmonės, gali būti puikus sprendimas! Ši veikla mus išmokė labiau klausytis vieni kitų.

InterContinental Hotel Group

Atsiųskite užklausą