The Great Space Race

Sukurkite ir paleiskite milžinišką raketą

1 - 2 val.
Lauke
Konkurencija / Bendradarbiavimas
8 - Neribotai

Apie

Raketų mokslo šiai užduočiai įvykdyti neprireiks, tačiau iššūkių netrūks. Specialiose aliuminio kapsulėse komandos randa sugadintus prietaisus, lazerių labirintus, prakiurusius degalų bakus, o iš tiesų – įvairius testus ir galvosūkius. Jiems išspręsti reikia vadinamojo šoninio mąstymo – gebėjimo pažvelgti į problemą iš skirtingų kampų. Už kiekvieną iš įveiktų užduočių gaunama taškų, o už juos komandos gali nusipirkti raketos paleidimui reikalingus komponentus.


Mokymosi rezultatai

Žaidimo formatas itin lankstus, tiek trukmės, tiek lokacijos klausimu. Viskas čia sukasi apie komandinį darbą bei kiekvieno nario gebėjimų atskleidimą. Užduotys varijuoja nuo loginių, kūrybinių iki aktyvių, fizinių. Finalinė veikla, raketos paleidimas, sujungia visą kolektyvą ir leidžia pasidžiaugti visų vieningai pasiekta pergale.


Mūsų rinkoje labai svarbu išlaikyti savo vadovaujančio personalo novatorišką ir kūrybišką lateralinį mąstymą. The Great Space Race suteikė neįtikėtiną patirtį, kurią mes dažnai apmąstome, kad galėtume pirmauti prieš savo konkurentus.

Mafube - Exxaro

Atsiųskite užklausą